Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní část
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Martin Hart
Mateřský klub
HSK Tygři Ústí n.L.
Rok narození
1971
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.10.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
5.12. 18:30
AC060
Talent Plzeň B - Bohemians
30 : 19
5.12. 16:00
AC059
Rokycany - Písek
16 : 35
3.10. 17:30
AC012
Praha 4 - Bolevec
39 : 15
2.liga mužů SVČ
7.5. 17:00
AD131
Jablonec - Náchod "B"
24 : 16
1.5. 15:00
AD125
Ústí n.L. - Chomutov
27 : 25
9.4. 13:00
AD112
Ústí n.L. - Jablonec
31 : 28
26.2. 17:00
AD081
Louny - Chomutov
34 : 22
20.2. 17:00
AD076
Chomutov - Náchod "B"
29 : 18
12.12. 17:00
AD063
1.HC Pardubice - Chomutov
33 : 20
11.12. 13:00
AD062
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
31 : 30
20.11. 17:00
AD044
Louny - S.Vršovice
30 : 13
6.11. 10:00
AD032
Náchod "B" - 1.HC Pardubice
26 : 21
16.10. 10:00
AD023
Dukla jun. - Chomutov
27 : 28
9.10. 13:00
AD015
Chomutov - Louny
22 : 25
1.liga starších dorostenců
6.11. 15:00
AG032
Náchod - N.Veselí
28 : 25
15.10. 18:00
AG023
Dukla - Jičín
32 : 36
2.liga starších dorostenců Č
17.4. 12:00
AH118
TJ Kutná Hora - Chrudim
27 : 19
5.3. 15:00
AH086
Lovosice - Chodov
34 : 30
26.2. 14:30
AH081
Louny - Rokycany
37 : 29
5.12. 14:00
AH059
Rokycany - Lovosice
20 : 27
20.11. 14:30
AH044
Louny - Chodov
29 : 27
1.liga mladších dorostenců Č
5.3. 13:00
AJ086
Lovosice - S.Vršovice
31 : 25
26.2. 12:00
AJ081
Louny - Jičín
26 : 32
20.11. 12:00
AJ044
Louny - S.Vršovice
32 : 27
6.11. 12:30
AJ032
Náchod - Strakonice
29 : 29
15.10. 16:00
AJ023
Dukla - Jičín
31 : 27
26.9. 10:30
AJ002
Kobylisy - Louny
22 : 25
2.liga mladších dorostenců Č
16.12. 16:30
AL062
Ústí n.L. - D.Králové
32 : 31
30.11. 16:30
AL051
Ústí n.L. - Třeboň
29 : 29
9.11. 16:30
AL040
Ústí n.L. - Zruč n.S.
33 : 36
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Vršovice - Louny
34 : 30
video
online
Ml.Boleslav - Lovosice
19 : 20
video
online
Rokycany - Chrudim
29 : 14
video
online
Liberec - HC Plzeň
33 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
18
14
2
2
552 : 411
30
2
Louny
18
13
1
4
528 : 433
27
3
Lovosice
18
13
1
4
463 : 403
25
4
Chodov
18
11
1
6
521 : 417
23
5
L.Vršovice
18
8
2
8
464 : 439
18
6
HC Plzeň
18
8
0
10
364 : 392
16
7
Rokycany
18
8
0
10
485 : 502
16
8
Ml.Boleslav
18
5
1
12
406 : 429
11
9
TJ Kutná Hora
18
4
0
14
407 : 586
8
10
Chrudim
18
2
0
16
350 : 528
4
11
Most
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Martin Špinka
HK Rokycany
161
Matyáš Burda
Liberec Handball
157
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Fanta
Lokomotiva Vršovice
48
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
35
Matyáš Burda
Liberec Handball
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Hrdlička
HK Lovosice
58
Vojtěch Kuře
TJ Sparta Kutná Hora
52
Václav Pospíšil
TJ Sokol Chrudim
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.