Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Martin Hart
Mateřský klub
HSK Tygři Ústí n.L.
Rok narození
1971
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.10.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
5.12. 18:30
AC060
Talent Plzeň B - Bohemians
30 : 19
5.12. 16:00
AC059
Rokycany - Písek
16 : 35
3.10. 17:30
AC012
Praha 4 - Bolevec
39 : 15
2.liga mužů SVČ
7.5. 17:00
AD131
Jablonec - Náchod "B"
24 : 16
1.5. 15:00
AD125
Ústí n.L. - Chomutov
27 : 25
9.4. 13:00
AD112
Ústí n.L. - Jablonec
31 : 28
26.2. 17:00
AD081
Louny - Chomutov
34 : 22
20.2. 17:00
AD076
Chomutov - Náchod "B"
29 : 18
12.12. 17:00
AD063
1.HC Pardubice - Chomutov
33 : 20
11.12. 13:00
AD062
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
31 : 30
20.11. 17:00
AD044
Louny - S.Vršovice
30 : 13
6.11. 10:00
AD032
Náchod "B" - 1.HC Pardubice
26 : 21
16.10. 10:00
AD023
Dukla jun. - Chomutov
27 : 28
9.10. 13:00
AD015
Chomutov - Louny
22 : 25
1.liga starších dorostenců
6.11. 15:00
AG032
Náchod - N.Veselí
28 : 25
15.10. 18:00
AG023
Dukla - Jičín
32 : 36
2.liga starších dorostenců Č
17.4. 12:00
AH118
TJ Kutná Hora - Chrudim
27 : 19
5.3. 15:00
AH086
Lovosice - Chodov
34 : 30
26.2. 14:30
AH081
Louny - Rokycany
37 : 29
5.12. 14:00
AH059
Rokycany - Lovosice
20 : 27
20.11. 14:30
AH044
Louny - Chodov
29 : 27
1.liga mladších dorostenců Č
5.3. 13:00
AJ086
Lovosice - S.Vršovice
31 : 25
26.2. 12:00
AJ081
Louny - Jičín
26 : 32
20.11. 12:00
AJ044
Louny - S.Vršovice
32 : 27
6.11. 12:30
AJ032
Náchod - Strakonice
29 : 29
15.10. 16:00
AJ023
Dukla - Jičín
31 : 27
26.9. 10:30
AJ002
Kobylisy - Louny
22 : 25
2.liga mladších dorostenců Č
16.12. 16:30
AL062
Ústí n.L. - D.Králové
32 : 31
30.11. 16:30
AL051
Ústí n.L. - Třeboň
29 : 29
9.11. 16:30
AL040
Ústí n.L. - Zruč n.S.
33 : 36
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.