Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Martin Hart
Mateřský klub
HSK Tygři Ústí n.L.
Rok narození
1971
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.10.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
5.12. 18:30
AC060
Talent Plzeň B - Bohemians
30 : 19
5.12. 16:00
AC059
Rokycany - Písek
16 : 35
3.10. 17:30
AC012
Praha 4 - Bolevec
39 : 15
2.liga mužů SVČ
7.5. 17:00
AD131
Jablonec - Náchod "B"
24 : 16
1.5. 15:00
AD125
Ústí n.L. - Chomutov
27 : 25
9.4. 13:00
AD112
Ústí n.L. - Jablonec
31 : 28
26.2. 17:00
AD081
Louny - Chomutov
34 : 22
20.2. 17:00
AD076
Chomutov - Náchod "B"
29 : 18
12.12. 17:00
AD063
1.HC Pardubice - Chomutov
33 : 20
11.12. 13:00
AD062
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
31 : 30
20.11. 17:00
AD044
Louny - S.Vršovice
30 : 13
6.11. 10:00
AD032
Náchod "B" - 1.HC Pardubice
26 : 21
16.10. 10:00
AD023
Dukla jun. - Chomutov
27 : 28
9.10. 13:00
AD015
Chomutov - Louny
22 : 25
1.liga starších dorostenců
6.11. 15:00
AG032
Náchod - N.Veselí
28 : 25
15.10. 18:00
AG023
Dukla - Jičín
32 : 36
2.liga starších dorostenců Č
17.4. 12:00
AH118
TJ Kutná Hora - Chrudim
27 : 19
5.3. 15:00
AH086
Lovosice - Chodov
34 : 30
26.2. 14:30
AH081
Louny - Rokycany
37 : 29
5.12. 14:00
AH059
Rokycany - Lovosice
20 : 27
20.11. 14:30
AH044
Louny - Chodov
29 : 27
1.liga mladších dorostenců Č
5.3. 13:00
AJ086
Lovosice - S.Vršovice
31 : 25
26.2. 12:00
AJ081
Louny - Jičín
26 : 32
20.11. 12:00
AJ044
Louny - S.Vršovice
32 : 27
6.11. 12:30
AJ032
Náchod - Strakonice
29 : 29
15.10. 16:00
AJ023
Dukla - Jičín
31 : 27
26.9. 10:30
AJ002
Kobylisy - Louny
22 : 25
2.liga mladších dorostenců Č
16.12. 16:30
AL062
Ústí n.L. - D.Králové
32 : 31
30.11. 16:30
AL051
Ústí n.L. - Třeboň
29 : 29
9.11. 16:30
AL040
Ústí n.L. - Zruč n.S.
33 : 36
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Lovosice A - Ostrava A
16 : 20
video
online
Talent A - Strakonice A
24 : 18
video
online
Talent A - Lovosice A
19 : 16
video
online
Strakonice A - Ostrava A
23 : 24
video
online
Ostrava A - Talent A
21 : 20
video
online
Lovosice A - Strakonice A
22 : 14
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.