Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jiří Horák
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
21.5. 18:00
AA185
Jičín - Třeboň
35 : 17
1.5. 10:30
AA145
Karviná - Hranice
24 : 20
30.4. 17:00
AA175
Třeboň - Brno
27 : 20
17.4. 17:00
AA169
Frýdek-Místek - Brno
38 : 30
19.3. 18:00
AA122
Kopřivnice - Frýdek-Místek
30 : 28
27.2. 10:30
AA111
Karviná - Frýdek-Místek
33 : 30
20.2. 11:00
AA103
Přerov - Plzeň
24 : 38
13.2. 10:30
AA101
Hranice - Brno
36 : 24
27.11. 18:00
AA073
Zubří - Přerov
33 : 20
20.11. 18:00
AA069
Kopřivnice - Třeboň
29 : 31
7.11. 10:30
AA052
Karviná - Hranice
24 : 20
24.10. 10:30
AA044
Jičín - Lovosice
28 : 33
16.10. 18:00
AA040
Zubří - Frýdek-Místek
31 : 30
13.10. 18:00
AA032
Kopřivnice - Karviná
27 : 33
25.9. 17:00
AA016
Brno - Kopřivnice
40 : 23
19.9. 17:00
AA012
Frýdek-Místek - Hranice
25 : 31
2.liga mužů JM
8.5. 17:00
AE128
Juliánov - Telnice
30 : 31
17.4. 11:00
AE116
Maloměřice - Zlín
28 : 34
2.liga mužů SM
7.11. 17:00
AF035
Olomouc - L.Zubří
34 : 19
2.liga starších dorostenců M
6.11. 13:00
AI035
Olomouc - Rožnov p/R
30 : 33
1.liga mladších dorostenců M
17.4. 09:00
AK116
Maloměřice - Zlín
19 : 26
2.liga mladších dorostenců M
7.11. 15:00
AM035
STM Olomouc - Rožnov
29 : 29
Český pohár mužů
17.12. 16:00
AN078
Karviná - Plzeň
36 : 27
1.12. 19:00
AN075
Frýdek-Místek - Karviná
28 : 40
28.9. 18:00
AN050
V. Bystřice - Zubří
17 : 28
28.9. 11:00
AN061
Maloměřice - Náchod
29 : 34
W.H.I.L.
15.5. 15:00
AP309
Bánovce n.B. - Bratislava
26 : 22
7.5. 18:00
AP205
J.Hradec - Poruba
27 : 28
9.4. 18:00
AP176
Olomouc - Most
31 : 22
2.4. 18:00
AP174
Veselí n.M. - Trenčín
35 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
1.kolo - výsledky
video
online
Uničov - Prostějov
21 : 24
video
online
Starý Plzenec "A" - VŠ Plzeň
21 : 23
video
online
Havířov - Polanka
20 : 27
video
online
Libčice n. Vlt. - Dukla jun.
28 : 31
video
online
Varnsdorf - Jablonec
19 : 28
video
online
H.Brod - 1.HC Pardubice
14 : 22
video
online
V. Bystřice - L.Zubří
39 : 23
video
online
Vsetín - Holešov
26 : 25
video
online
D. Cerekev - Hustopeče
24 : 37
video
online
TJ Sokol Bělá - Jičín "B"
20 : 26
video
online
Paskov - Zubří jun.
25 : 28
video
online
Juliánov - Napajedla
29 : 31
video
online
Kutná Hora - Ledeč n.S.
20 : 32
video
online
Žatec - Ústí n.L.
34 : 15
video
online
Droždín - Zlín
24 : 26
video
online
Sokolnice - Bohunice
25 : 24
video
online
Hr.Králové - V. Meziříčí
30 : 26
video
online
Chomutov - Louny
24 : 30
video
online
Č.Budějovice A - Rokycany
31 : 23
video
online
Tišnov - Ivančice
21 : 28
video
online
Bohemians - Kolín
27 : 25
video
online
Slavia A - Písek
24 : 29
video
online
Liberec - Most
30 : 23
video
online
Telnice - Olomouc
28 : 29
video
online
Bolevec - Praha 4
22 : 32
video
online
Strakonice - Sez. Ústí
22 : 28
video
online
S.Vršovice - Ml. Boleslav
30 : 18
video
online
SK Kuřim - Maloměřice
37 : 38
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.