Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jiří Horák
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
21.5. 18:00
AA185
Jičín - Třeboň
35 : 17
1.5. 10:30
AA145
Karviná - Hranice
24 : 20
30.4. 17:00
AA175
Třeboň - Brno
27 : 20
17.4. 17:00
AA169
Frýdek-Místek - Brno
38 : 30
19.3. 18:00
AA122
Kopřivnice - Frýdek-Místek
30 : 28
27.2. 10:30
AA111
Karviná - Frýdek-Místek
33 : 30
20.2. 11:00
AA103
Přerov - Plzeň
24 : 38
13.2. 10:30
AA101
Hranice - Brno
36 : 24
27.11. 18:00
AA073
Zubří - Přerov
33 : 20
20.11. 18:00
AA069
Kopřivnice - Třeboň
29 : 31
7.11. 10:30
AA052
Karviná - Hranice
24 : 20
24.10. 10:30
AA044
Jičín - Lovosice
28 : 33
16.10. 18:00
AA040
Zubří - Frýdek-Místek
31 : 30
13.10. 18:00
AA032
Kopřivnice - Karviná
27 : 33
25.9. 17:00
AA016
Brno - Kopřivnice
40 : 23
19.9. 17:00
AA012
Frýdek-Místek - Hranice
25 : 31
2.liga mužů JM
8.5. 17:00
AE128
Juliánov - Telnice
30 : 31
17.4. 11:00
AE116
Maloměřice - Zlín
28 : 34
2.liga mužů SM
7.11. 17:00
AF035
Olomouc - L.Zubří
34 : 19
2.liga starších dorostenců M
6.11. 13:00
AI035
Olomouc - Rožnov p/R
30 : 33
1.liga mladších dorostenců M
17.4. 09:00
AK116
Maloměřice - Zlín
19 : 26
2.liga mladších dorostenců M
7.11. 15:00
AM035
STM Olomouc - Rožnov
29 : 29
Český pohár mužů
17.12. 16:00
AN078
Karviná - Plzeň
36 : 27
1.12. 19:00
AN075
Frýdek-Místek - Karviná
28 : 40
28.9. 18:00
AN050
V. Bystřice - Zubří
17 : 28
28.9. 11:00
AN061
Maloměřice - Náchod
29 : 34
W.H.I.L.
15.5. 15:00
AP309
Bánovce n.B. - Bratislava
26 : 22
7.5. 18:00
AP205
J.Hradec - Poruba
27 : 28
9.4. 18:00
AP176
Olomouc - Most
31 : 22
2.4. 18:00
AP174
Veselí n.M. - Trenčín
35 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p/R - Vsetín
34 : 27
video
online
Přerov - Zlín
25 : 34
video
online
Olomouc - Hranice
21 : 34
video
online
Prostějov - V. Bystřice
40 : 37
video
online
Litovel - Luhačovice
41 : 25
video
online
Maloměřice - Polanka
15 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
20
0
2
753 : 592
40
2
Hranice
22
20
0
2
842 : 517
40
3
Litovel
22
16
1
5
729 : 632
33
4
Polanka
22
15
0
7
642 : 503
30
5
V. Bystřice
22
14
2
6
680 : 545
30
6
Rožnov p/R
22
14
1
7
705 : 628
29
7
Prostějov
22
9
0
13
671 : 778
18
8
Přerov
22
7
0
15
548 : 666
14
9
Olomouc
22
5
0
17
612 : 729
10
10
Vsetín
22
4
0
18
587 : 752
8
11
Maloměřice
22
3
0
19
527 : 725
6
12
Luhačovice
22
3
0
19
525 : 754
6
Tabulka střelců
Martin Bečička
Sokol II.Prostějov
219
Tomáš Slovák
TJ STM Olomouc
214
Eduard Beneš
HC Zlín
195
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Bečička
Sokol II.Prostějov
49
Jaroslav Loun
SK Velká Bystřice
48
Jaroslav Laciga
TJ Sokol Luhačovice
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eduard Beneš
HC Zlín
70
Miroslav Petr
TJ STM Olomouc
62
Adam Budík
Sokol II.Prostějov
62
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.