Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Bedřich Frieser
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1985
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
29.5. 10:30
AA157
Plzeň - Hranice
21 : 20
7.5. 17:00
AA178
Brno - Jičín
32 : 35
16.4. 16:30
AA141
Dukla - Plzeň
27 : 23
3.4. 17:00
AA163
Jičín - Brno
34 : 24
27.3. 10:30
AA129
Plzeň - Karviná
28 : 18
28.11. 18:00
AA077
Třeboň - Jičín
21 : 31
13.11. 18:00
AA065
Kopřivnice - Hranice
28 : 27
23.10. 17:00
AA048
Brno - Plzeň
28 : 45
17.10. 10:30
AA039
Dukla - Hranice
24 : 26
25.9. 17:00
AA014
Třeboň - Frýdek-Místek
33 : 20
1.liga mužů
4.12. 17:00
AB060
Dvůr Králové - Košutka
29 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
4.12. 15:00
AL060
D.Králové - TJ košutka
45 : 27
Český pohár mužů
28.9. 19:00
AN055
Louny - Dukla
30 : 37
W.H.I.L.
14.5. 18:00
AP209
J.Hradec - Písek
29 : 41
30.4. 18:00
AP294
Šaľa - Bánovce n.B.
24 : 19
16.3. 18:00
AP161
Písek - Trenčín
40 : 32
5.3. 17:00
AP145
Most - Partizánske
34 : 29
17.11. 18:30
AP079
Bratislava - Bánovce n.B.
29 : 26
31.10. 16:45
AP062
Slavia - J.Hradec
35 : 17
9.10. 17:00
AP033
Most - Bánovce n.B.
28 : 31
1.liga žen
8.5. 19:00
AR121
Slavia j. - Zlín j.
28 : 28
20.11. 14:00
AR056
Liberec - Poruba B
34 : 30
14.11. 11:15
AR053
HC Plzeň - Liberec
27 : 30
1.liga starších dorostenek
8.5. 17:00
AU121
Slavia - Zlín
31 : 27
1.liga mladších dorostenek Č
5.5. 17:00
AW121
Slavia - KF Ledeč n. S.
38 : 18
14.11. 09:30
AW053
HC Plzeň - Písek
28 : 20
Český pohár žen
17.12. 18:00
AY028
Písek - Slavia
30 : 37
Oblastní přebor - muži
4.12. 12:30
IA015
D.Králové B - Ž. Brod
29 : 25
Severočeská liga stž
26.9. 15:45
SH5110
Liberec - Lovosice A
20 : 26
26.9. 14:15
SH5108
Tygři UL - Liberec
15 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 7-12 - 10. kolo - výsledky
video
online
Jičín - Kopřivnice
29 : 28
video
online
Brno - Třeboň
31 : 26
video
online
Frýdek-Místek - Přerov
32 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
20
13
3
4
590 : 517
29
2
Frýdek-Místek
20
10
0
10
593 : 558
20
3
Přerov
20
9
1
10
561 : 571
19
4
Třeboň
20
9
0
11
519 : 545
18
5
Brno
20
8
1
11
583 : 625
17
6
Kopřivnice
20
8
1
11
550 : 580
17
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.