Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní část
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Bedřich Frieser
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1985
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
29.5. 10:30
AA157
Plzeň - Hranice
21 : 20
7.5. 17:00
AA178
Brno - Jičín
32 : 35
16.4. 16:30
AA141
Dukla - Plzeň
27 : 23
3.4. 17:00
AA163
Jičín - Brno
34 : 24
27.3. 10:30
AA129
Plzeň - Karviná
28 : 18
28.11. 18:00
AA077
Třeboň - Jičín
21 : 31
13.11. 18:00
AA065
Kopřivnice - Hranice
28 : 27
23.10. 17:00
AA048
Brno - Plzeň
28 : 45
17.10. 10:30
AA039
Dukla - Hranice
24 : 26
25.9. 17:00
AA014
Třeboň - Frýdek-Místek
33 : 20
1.liga mužů
4.12. 17:00
AB060
Dvůr Králové - Košutka
29 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
4.12. 15:00
AL060
D.Králové - TJ košutka
45 : 27
Český pohár mužů
28.9. 19:00
AN055
Louny - Dukla
30 : 37
W.H.I.L.
14.5. 18:00
AP209
J.Hradec - Písek
29 : 41
30.4. 18:00
AP294
Šaľa - Bánovce n.B.
24 : 19
16.3. 18:00
AP161
Písek - Trenčín
40 : 32
5.3. 17:00
AP145
Most - Partizánske
34 : 29
17.11. 18:30
AP079
Bratislava - Bánovce n.B.
29 : 26
31.10. 16:45
AP062
Slavia - J.Hradec
35 : 17
9.10. 17:00
AP033
Most - Bánovce n.B.
28 : 31
1.liga žen
8.5. 19:00
AR121
Slavia j. - Zlín j.
28 : 28
20.11. 14:00
AR056
Liberec - Poruba B
34 : 30
14.11. 11:15
AR053
HC Plzeň - Liberec
27 : 30
1.liga starších dorostenek
8.5. 17:00
AU121
Slavia - Zlín
31 : 27
1.liga mladších dorostenek Č
5.5. 17:00
AW121
Slavia - KF Ledeč n. S.
38 : 18
14.11. 09:30
AW053
HC Plzeň - Písek
28 : 20
Český pohár žen
17.12. 18:00
AY028
Písek - Slavia
30 : 37
Oblastní přebor - muži
4.12. 12:30
IA015
D.Králové B - Ž. Brod
29 : 25
Severočeská liga stž
26.9. 15:45
SH5110
Liberec - Lovosice A
20 : 26
26.9. 14:15
SH5108
Tygři UL - Liberec
15 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
22 : 32
video
online
Sokolnice - V. Bystřice
17 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
16
15
1
0
570 : 374
31
2
STM Olomouc
16
12
1
3
479 : 365
25
3
HK Ivančice
16
11
0
5
468 : 413
22
4
V. Bystřice
16
9
1
6
492 : 427
19
5
Bystřice p.H.
16
8
2
6
432 : 387
18
6
Velké Meziříčí
16
6
1
9
459 : 407
13
7
Kostelec n.H.
16
6
0
10
414 : 425
12
8
Sokolnice
16
2
0
14
318 : 538
4
9
Napajedla
16
0
0
16
249 : 545
0
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
176
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
136
Radek Doležel
TJ Bystřice pod Hostýnem
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Svoboda
TJ Sokol Velké Meziříčí
19
Radek Konečný
Sokol Sokolnice
19
Štefan Dunaj
SK Velká Bystřice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
48
David Kopečný
Sokol Kostelec n.H.
42
David Nečas
HK Ivančice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.