Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tomáš Lízl
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
27.2. 13:00
AB083
Chodov - Košutka
26 : 31
2 liga mužů JZČ
8.5. 17:00
AC128
Bohemians - Písek
21 : 15
20.3. 18:00
AC093
Praha 4 - Bohemians
42 : 14
27.2. 17:00
AC083
Chodov B - Talent Plzeň B
33 : 25
12.12. 18:00
AC061
Talent Plzeň B - Ledeč n.S.
31 : 28
2.liga mužů SVČ
16.4. 17:00
AD120
Louny - Náchod "B"
29 : 20
3.4. 17:00
AD104
Most - Ml. Boleslav
21 : 33
6.3. 17:00
AD090
Most - Jablonec
26 : 33
5.3. 19:00
AD086
Ústí n.L. - S.Vršovice
27 : 28
19.2. 12:00
AD075
Ml. Boleslav - S.Vršovice
33 : 32
12.2. 13:00
AD072
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
36 : 25
14.11. 13:00
AD042
S.Vršovice - Náchod "B"
23 : 21
26.9. 17:00
AD004
Chomutov - S.Vršovice
28 : 17
1.liga starších dorostenců
12.12. 13:00
AG061
Talent Plzeň - Bohunice
33 : 23
2.liga starších dorostenců Č
27.2. 15:00
AH083
Chodov - HC Plzeň
36 : 20
19.2. 16:00
AH075
Ml.Boleslav - Chodov
19 : 26
1.liga mladších dorostenců Č
16.4. 14:30
AJ120
Louny - Náchod
40 : 30
19.2. 14:00
AJ075
Ml. Boleslav - S.Vršovice
20 : 20
12.12. 11:00
AJ061
Talent Plzeň - Č.Budějovice
37 : 25
14.11. 15:00
AJ042
S.Vršovice - Náchod
24 : 31
2.liga mladších dorostenců Č
12.2. 11:00
AL072
Ústí n.L. - TJ košutka
32 : 18
Český pohár mužů
5.9. 17:00
AN012
Chomutov - Louny
24 : 30
5.9. 12:00
AN015
Žatec - Ústí n.L.
34 : 15
1.liga žen
20.11. 15:00
AR058
SVŠ Plzeň A - Olomouc j.
21 : 23
7.11. 15:00
AR044
Slavia j. - HC Plzeň
26 : 21
2.liga žen Č
31.10. 11:00
AS037
S.Vršovice - Tachov STD
25 : 14
1.liga starších dorostenek
20.11. 13:00
AU058
SVŠ Plzeň - Olomouc
23 : 19
7.11. 13:00
AU044
Slavia - HC Plzeň
29 : 11
31.10. 13:00
AU037
S.Vršovice - Zlín
22 : 28
1.liga mladších dorostenek Č
20.11. 11:15
AW058
SVŠ Plzeň - J.Hradec
22 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 7-12 - 10. kolo - výsledky
video
online
Jičín - Kopřivnice
29 : 28
video
online
Brno - Třeboň
31 : 26
video
online
Frýdek-Místek - Přerov
32 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
20
13
3
4
590 : 517
29
2
Frýdek-Místek
20
10
0
10
593 : 558
20
3
Přerov
20
9
1
10
561 : 571
19
4
Třeboň
20
9
0
11
519 : 545
18
5
Brno
20
8
1
11
583 : 625
17
6
Kopřivnice
20
8
1
11
550 : 580
17
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.