Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tomáš Lízl
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
27.2. 13:00
AB083
Chodov - Košutka
26 : 31
2 liga mužů JZČ
8.5. 17:00
AC128
Bohemians - Písek
21 : 15
20.3. 18:00
AC093
Praha 4 - Bohemians
42 : 14
27.2. 17:00
AC083
Chodov B - Talent Plzeň B
33 : 25
12.12. 18:00
AC061
Talent Plzeň B - Ledeč n.S.
31 : 28
2.liga mužů SVČ
16.4. 17:00
AD120
Louny - Náchod "B"
29 : 20
3.4. 17:00
AD104
Most - Ml. Boleslav
21 : 33
6.3. 17:00
AD090
Most - Jablonec
26 : 33
5.3. 19:00
AD086
Ústí n.L. - S.Vršovice
27 : 28
19.2. 12:00
AD075
Ml. Boleslav - S.Vršovice
33 : 32
12.2. 13:00
AD072
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
36 : 25
14.11. 13:00
AD042
S.Vršovice - Náchod "B"
23 : 21
26.9. 17:00
AD004
Chomutov - S.Vršovice
28 : 17
1.liga starších dorostenců
12.12. 13:00
AG061
Talent Plzeň - Bohunice
33 : 23
2.liga starších dorostenců Č
27.2. 15:00
AH083
Chodov - HC Plzeň
36 : 20
19.2. 16:00
AH075
Ml.Boleslav - Chodov
19 : 26
1.liga mladších dorostenců Č
16.4. 14:30
AJ120
Louny - Náchod
40 : 30
19.2. 14:00
AJ075
Ml. Boleslav - S.Vršovice
20 : 20
12.12. 11:00
AJ061
Talent Plzeň - Č.Budějovice
37 : 25
14.11. 15:00
AJ042
S.Vršovice - Náchod
24 : 31
2.liga mladších dorostenců Č
12.2. 11:00
AL072
Ústí n.L. - TJ košutka
32 : 18
Český pohár mužů
5.9. 17:00
AN012
Chomutov - Louny
24 : 30
5.9. 12:00
AN015
Žatec - Ústí n.L.
34 : 15
1.liga žen
20.11. 15:00
AR058
SVŠ Plzeň A - Olomouc j.
21 : 23
7.11. 15:00
AR044
Slavia j. - HC Plzeň
26 : 21
2.liga žen Č
31.10. 11:00
AS037
S.Vršovice - Tachov STD
25 : 14
1.liga starších dorostenek
20.11. 13:00
AU058
SVŠ Plzeň - Olomouc
23 : 19
7.11. 13:00
AU044
Slavia - HC Plzeň
29 : 11
31.10. 13:00
AU037
S.Vršovice - Zlín
22 : 28
1.liga mladších dorostenek Č
20.11. 11:15
AW058
SVŠ Plzeň - J.Hradec
22 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p/R - Vsetín
34 : 27
video
online
Přerov - Zlín
25 : 34
video
online
Olomouc - Hranice
21 : 34
video
online
Prostějov - V. Bystřice
40 : 37
video
online
Litovel - Luhačovice
41 : 25
video
online
Maloměřice - Polanka
15 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
20
0
2
753 : 592
40
2
Hranice
22
20
0
2
842 : 517
40
3
Litovel
22
16
1
5
729 : 632
33
4
Polanka
22
15
0
7
642 : 503
30
5
V. Bystřice
22
14
2
6
680 : 545
30
6
Rožnov p/R
22
14
1
7
705 : 628
29
7
Prostějov
22
9
0
13
671 : 778
18
8
Přerov
22
7
0
15
548 : 666
14
9
Olomouc
22
5
0
17
612 : 729
10
10
Vsetín
22
4
0
18
587 : 752
8
11
Maloměřice
22
3
0
19
527 : 725
6
12
Luhačovice
22
3
0
19
525 : 754
6
Tabulka střelců
Martin Bečička
Sokol II.Prostějov
219
Tomáš Slovák
TJ STM Olomouc
214
Eduard Beneš
HC Zlín
195
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Bečička
Sokol II.Prostějov
49
Jaroslav Loun
SK Velká Bystřice
48
Jaroslav Laciga
TJ Sokol Luhačovice
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eduard Beneš
HC Zlín
70
Miroslav Petr
TJ STM Olomouc
62
Adam Budík
Sokol II.Prostějov
62
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.