Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Adam Kondělka
Mateřský klub
Meteor Orlová
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
5.6. 17:00
AA191
Frýdek-Místek - Přerov
32 : 28
15.5. 15:00
AA181
Přerov - Brno
37 : 23
29.4. 18:30
AA177
Kopřivnice - Jičín
35 : 24
10.4. 17:00
AA168
Frýdek-Místek - Jičín
32 : 23
20.3. 10:30
AA124
Karviná - Třeboň
28 : 29
11.3. 18:30
AA098
Karviná - Kopřivnice
29 : 17
26.2. 18:00
AA109
Kopřivnice - Přerov
30 : 35
6.2. 10:30
AA092
Hranice - Plzeň
28 : 24
5.12. 17:00
AA080
Frýdek-Místek - Třeboň
37 : 24
13.10. 18:00
AA031
Přerov - Lovosice
26 : 33
3.10. 17:00
AA022
Jičín - Brno
34 : 28
18.9. 18:00
AA010
Kopřivnice - Plzeň
30 : 34
12.9. 17:00
AA001
Frýdek-Místek - Přerov
22 : 33
1.liga mužů
20.2. 17:00
AB073
Ostrava - Kostelec n.H.
35 : 25
Český pohár mužů
16.11. 18:00
AN070
Přerov - Plzeň
29 : 34
Žákovská liga starších žáků
16.4. 17:00
AO180
Zubří A - HK KP Brno
27 : 17
16.4. 14:30
AO178
HK KP Brno - Jablonec
12 : 19
16.4. 11:50
AO176
Karviná A - HK KP Brno
27 : 16
W.H.I.L.
21.5. 18:00
AP211
Poruba - J.Hradec
27 : 28
30.4. 15:00
AP203
Písek - J.Hradec
38 : 24
2.4. 18:00
AP171
Poruba - Partizánske
32 : 31
19.3. 18:00
AP158
Šaľa - Partizánske
28 : 21
18.11. 19:30
AP089
Poruba - Michalovce
30 : 39
17.11. 16:30
AP082
Zlín - Šaľa
35 : 31
30.10. 17:00
AP060
Veselí n.M. - Partizánske
32 : 24
16.10. 17:00
AP037
Poruba - Šaľa
33 : 35
9.10. 14:30
AP030
Zlín - Partizánske
36 : 23
SML Muži
20.3. 15:00
NA086
Veselá "A" - Nový Jičín
24 : 23
SML Starší žáci
25.9. 12:30
NC013
Polanka - Ostrava A
18 : 29
SML Mladší žáci
25.9. 09:30
ND013
Polanka - Ostrava A
12 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 7-12 - 10. kolo - výsledky
video
online
Jičín - Kopřivnice
29 : 28
video
online
Brno - Třeboň
31 : 26
video
online
Frýdek-Místek - Přerov
32 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
20
13
3
4
590 : 517
29
2
Frýdek-Místek
20
10
0
10
593 : 558
20
3
Přerov
20
9
1
10
561 : 571
19
4
Třeboň
20
9
0
11
519 : 545
18
5
Brno
20
8
1
11
583 : 625
17
6
Kopřivnice
20
8
1
11
550 : 580
17
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.