Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Adam Kondělka
Mateřský klub
Meteor Orlová
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
5.6. 17:00
AA191
Frýdek-Místek - Přerov
32 : 28
15.5. 15:00
AA181
Přerov - Brno
37 : 23
29.4. 18:30
AA177
Kopřivnice - Jičín
35 : 24
10.4. 17:00
AA168
Frýdek-Místek - Jičín
32 : 23
20.3. 10:30
AA124
Karviná - Třeboň
28 : 29
11.3. 18:30
AA098
Karviná - Kopřivnice
29 : 17
26.2. 18:00
AA109
Kopřivnice - Přerov
30 : 35
6.2. 10:30
AA092
Hranice - Plzeň
28 : 24
5.12. 17:00
AA080
Frýdek-Místek - Třeboň
37 : 24
13.10. 18:00
AA031
Přerov - Lovosice
26 : 33
3.10. 17:00
AA022
Jičín - Brno
34 : 28
18.9. 18:00
AA010
Kopřivnice - Plzeň
30 : 34
12.9. 17:00
AA001
Frýdek-Místek - Přerov
22 : 33
1.liga mužů
20.2. 17:00
AB073
Ostrava - Kostelec n.H.
35 : 25
Český pohár mužů
16.11. 18:00
AN070
Přerov - Plzeň
29 : 34
Žákovská liga starších žáků
16.4. 17:00
AO180
Zubří A - HK KP Brno
27 : 17
16.4. 14:30
AO178
HK KP Brno - Jablonec
12 : 19
16.4. 11:50
AO176
Karviná A - HK KP Brno
27 : 16
W.H.I.L.
21.5. 18:00
AP211
Poruba - J.Hradec
27 : 28
30.4. 15:00
AP203
Písek - J.Hradec
38 : 24
2.4. 18:00
AP171
Poruba - Partizánske
32 : 31
19.3. 18:00
AP158
Šaľa - Partizánske
28 : 21
18.11. 19:30
AP089
Poruba - Michalovce
30 : 39
17.11. 16:30
AP082
Zlín - Šaľa
35 : 31
30.10. 17:00
AP060
Veselí n.M. - Partizánske
32 : 24
16.10. 17:00
AP037
Poruba - Šaľa
33 : 35
9.10. 14:30
AP030
Zlín - Partizánske
36 : 23
SML Muži
20.3. 15:00
NA086
Veselá "A" - Nový Jičín
24 : 23
SML Starší žáci
25.9. 12:30
NC013
Polanka - Ostrava A
18 : 29
SML Mladší žáci
25.9. 09:30
ND013
Polanka - Ostrava A
12 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Dukla
28 : 41
video
online
Třeboň - Lovosice
23 : 27
video
online
Brno - Zubří
27 : 37
video
online
Hranice - Kopřivnice
31 : 28
video
online
Plzeň - Karviná
28 : 18
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
17
0
5
638 : 551
34
2
Lovosice
22
16
2
4
678 : 574
34
3
Karviná
22
14
3
5
648 : 589
31
4
Dukla
22
15
0
7
664 : 561
30
5
Plzeň
22
14
0
8
659 : 532
28
6
Hranice
22
13
1
8
612 : 558
27
7
Jičín
22
9
4
9
571 : 567
22
8
Frýdek-Místek
22
7
0
15
630 : 674
14
9
Třeboň
22
6
1
15
565 : 679
13
10
Přerov
22
6
0
16
600 : 719
12
11
Kopřivnice
22
4
2
16
574 : 693
10
12
Brno
22
4
1
17
595 : 737
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.