Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavel Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
W.H.I.L.
2.10. 18:00
AP026
J.Hradec - Trenčín
26 : 28
18.9. 15:00
AP019
Písek - Poruba
37 : 29
1.liga žen
13.3. 15:00
AR089
Otrokovice - Liberec
37 : 27
13.11. 13:00
AR050
H.Brod - Otrokovice
27 : 27
10.10. 15:00
AR022
Slavia j. - Č.Budějovice
24 : 20
2.liga žen M
10.4. 17:00
AT106
Kunovice - HSK Vlčnov
33 : 24
1.liga starších dorostenek
13.11. 15:00
AU050
H.Brod - S.Vršovice
39 : 28
10.10. 13:00
AU022
Slavia - Č.Budějovice
31 : 20
1.liga mladších dorostenek Č
13.11. 11:00
AW050
H.Brod - S.Vršovice
26 : 25
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
28.5. 13:00
WX004
Zlín - H.Brod
34 : 24
1.liga mladších dorostenek M
10.4. 15:30
AX106
Kunovice - Vlčnov
22 : 35
13.3. 10:30
AX070
Zábřeh - Otrokovice
18 : 27
Český pohár žen
2.9. 18:00
AY009
HSK Vlčnov - Kunovice
23 : 24
Středomoravská liga muži
21.5. 15:00
OA113
Droždín - Tatran Litovel B
30 : 33
24.10. 10:00
OA047
Tatran Litovel B - Droždín
28 : 24
Divize starších žaček
10.4. 13:00
OM008
Kunovice - Žeravice
24 : 19
Divize mladších žaček
10.4. 14:15
OT008
Kunovice - Zlín "B"
13 : 21
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p/R - Vsetín
34 : 27
video
online
Přerov - Zlín
25 : 34
video
online
Olomouc - Hranice
21 : 34
video
online
Prostějov - V. Bystřice
40 : 37
video
online
Litovel - Luhačovice
41 : 25
video
online
Maloměřice - Polanka
15 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
20
0
2
753 : 592
40
2
Hranice
22
20
0
2
842 : 517
40
3
Litovel
22
16
1
5
729 : 632
33
4
Polanka
22
15
0
7
642 : 503
30
5
V. Bystřice
22
14
2
6
680 : 545
30
6
Rožnov p/R
22
14
1
7
705 : 628
29
7
Prostějov
22
9
0
13
671 : 778
18
8
Přerov
22
7
0
15
548 : 666
14
9
Olomouc
22
5
0
17
612 : 729
10
10
Vsetín
22
4
0
18
587 : 752
8
11
Maloměřice
22
3
0
19
527 : 725
6
12
Luhačovice
22
3
0
19
525 : 754
6
Tabulka střelců
Martin Bečička
Sokol II.Prostějov
219
Tomáš Slovák
TJ STM Olomouc
214
Eduard Beneš
HC Zlín
195
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Bečička
Sokol II.Prostějov
49
Jaroslav Loun
SK Velká Bystřice
48
Jaroslav Laciga
TJ Sokol Luhačovice
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eduard Beneš
HC Zlín
70
Miroslav Petr
TJ STM Olomouc
62
Adam Budík
Sokol II.Prostějov
62
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.