Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
základní
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavel Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
27.5. 19:00
AA188
Přerov - Jičín
28 : 28
8.5. 17:00
AA179
Frýdek-Místek - Kopřivnice
25 : 19
16.4. 17:00
AA170
Třeboň - Jičín
26 : 27
25.3. 18:00
AA127
Přerov - Dukla
28 : 41
26.2. 16:30
AA113
Dukla - Třeboň
24 : 17
5.2. 18:00
AA095
Kopřivnice - Zubří
25 : 28
12.12. 10:30
AA085
Karviná - Přerov
40 : 25
28.11. 10:30
AA078
Hranice - Frýdek-Místek
31 : 26
6.11. 18:00
AA051
Zubří - Třeboň
35 : 22
17.10. 10:30
AA041
Karviná - Jičín
24 : 24
9.10. 17:00
AA025
Třeboň - Přerov
26 : 25
1.liga mužů
9.4. 17:00
AB114
Dvůr Králové - Jičín "B"
23 : 20
27.3. 17:00
AB099
Ostrava - Bystřice p.H.
29 : 30
27.2. 10:30
AB079
Kostelec n.H. - Karviná jun.
28 : 32
11.12. 15:00
AB066
Bystřice p.H. - Litovel
43 : 40
28.11. 17:00
AB051
Ostrava - Šumperk
27 : 30
14.11. 16:30
AB041
N.Veselí - Bystřice p.H.
35 : 25
7.11. 13:00
AB035
Karviná jun. - Dvůr Králové
34 : 25
2.liga mužů JM
24.10. 17:00
AE027
Juliánov - V. Meziříčí
18 : 27
1.liga starších dorostenců
14.11. 14:30
AG041
N.Veselí - Zubří
38 : 31
2.liga mladších dorostenců M
19.3. 17:15
AM091
Kostelec n.H. - Sokolnice
28 : 18
11.12. 13:00
AM066
Bystřice p.H. - Velké Meziříčí
30 : 30
Český pohár mužů
19.9. 10:00
AN049
Olomouc - Hustopeče
33 : 24
5.9. 15:00
AN027
Droždín - Zlín
24 : 26
4.9. 16:00
AN023
V. Bystřice - L.Zubří
39 : 23
W.H.I.L.
14.5. 18:30
AP210
Poruba - Most
29 : 43
20.2. 17:00
AP133
Zlín - Michalovce
35 : 33
16.2. 19:00
AP123
J.Hradec - Písek
27 : 28
16.1. 18:00
AP096
Slavia - Trenčín
37 : 26
30.10. 17:00
AP063
Poruba - Bánovce n.B.
32 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Šumperk - Chodov
23 : 27
video
online
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 24
video
online
Dvůr Králové - Ostrava
30 : 24
video
online
Kostelec n.H. - Košutka
34 : 36
video
online
Karviná jun. - Náchod
26 : 16
video
online
Jičín "B" - N.Veselí
36 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Šumperk
22
13
2
7
626 : 620
28
2
Karviná jun.
22
12
3
7
599 : 553
27
3
Bystřice p.H.
22
12
2
8
710 : 664
26
4
Náchod
22
12
1
9
561 : 575
25
5
Jičín "B"
22
12
0
10
589 : 598
24
6
Litovel
22
11
2
9
594 : 564
24
7
Košutka
22
12
0
10
618 : 623
24
8
Chodov
22
10
2
10
632 : 612
22
9
Dvůr Králové
22
10
0
12
582 : 594
20
10
N.Veselí
22
8
1
13
618 : 633
17
11
Kostelec n.H.
22
7
0
15
613 : 665
14
12
Ostrava
22
5
3
14
579 : 620
13
Tabulka střelců
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
199
Rostislav Dobeš
TJ Bystřice pod Hostýnem
171
Martin Vobořil
TJ Šumperk
148
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Danielka
TJ Košutka
38
Štěpán Vladyka
TJ JM Chodov
30
Martin Hajčman
Sokol Nové Veselí
28
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Přemysl Nimmerrichter
TJ Šumperk
48
Adam Hanus
TJ JM Chodov
46
Martin Vobořil
TJ Šumperk
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.