Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní část
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavel Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
27.5. 19:00
AA188
Přerov - Jičín
28 : 28
8.5. 17:00
AA179
Frýdek-Místek - Kopřivnice
25 : 19
16.4. 17:00
AA170
Třeboň - Jičín
26 : 27
25.3. 18:00
AA127
Přerov - Dukla
28 : 41
26.2. 16:30
AA113
Dukla - Třeboň
24 : 17
5.2. 18:00
AA095
Kopřivnice - Zubří
25 : 28
12.12. 10:30
AA085
Karviná - Přerov
40 : 25
28.11. 10:30
AA078
Hranice - Frýdek-Místek
31 : 26
6.11. 18:00
AA051
Zubří - Třeboň
35 : 22
17.10. 10:30
AA041
Karviná - Jičín
24 : 24
9.10. 17:00
AA025
Třeboň - Přerov
26 : 25
1.liga mužů
9.4. 17:00
AB114
Dvůr Králové - Jičín "B"
23 : 20
27.3. 17:00
AB099
Ostrava - Bystřice p.H.
29 : 30
27.2. 10:30
AB079
Kostelec n.H. - Karviná jun.
28 : 32
11.12. 15:00
AB066
Bystřice p.H. - Litovel
43 : 40
28.11. 17:00
AB051
Ostrava - Šumperk
27 : 30
14.11. 16:30
AB041
N.Veselí - Bystřice p.H.
35 : 25
7.11. 13:00
AB035
Karviná jun. - Dvůr Králové
34 : 25
2.liga mužů JM
24.10. 17:00
AE027
Juliánov - V. Meziříčí
18 : 27
1.liga starších dorostenců
14.11. 14:30
AG041
N.Veselí - Zubří
38 : 31
2.liga mladších dorostenců M
19.3. 17:15
AM091
Kostelec n.H. - Sokolnice
28 : 18
11.12. 13:00
AM066
Bystřice p.H. - Velké Meziříčí
30 : 30
Český pohár mužů
19.9. 10:00
AN049
Olomouc - Hustopeče
33 : 24
5.9. 15:00
AN027
Droždín - Zlín
24 : 26
4.9. 16:00
AN023
V. Bystřice - L.Zubří
39 : 23
W.H.I.L.
14.5. 18:30
AP210
Poruba - Most
29 : 43
20.2. 17:00
AP133
Zlín - Michalovce
35 : 33
16.2. 19:00
AP123
J.Hradec - Písek
27 : 28
16.1. 18:00
AP096
Slavia - Trenčín
37 : 26
30.10. 17:00
AP063
Poruba - Bánovce n.B.
32 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
22 : 32
video
online
Sokolnice - V. Bystřice
17 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
16
15
1
0
570 : 374
31
2
STM Olomouc
16
12
1
3
479 : 365
25
3
HK Ivančice
16
11
0
5
468 : 413
22
4
V. Bystřice
16
9
1
6
492 : 427
19
5
Bystřice p.H.
16
8
2
6
432 : 387
18
6
Velké Meziříčí
16
6
1
9
459 : 407
13
7
Kostelec n.H.
16
6
0
10
414 : 425
12
8
Sokolnice
16
2
0
14
318 : 538
4
9
Napajedla
16
0
0
16
249 : 545
0
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
176
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
136
Radek Doležel
TJ Bystřice pod Hostýnem
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Svoboda
TJ Sokol Velké Meziříčí
19
Radek Konečný
Sokol Sokolnice
19
Štefan Dunaj
SK Velká Bystřice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
48
David Kopečný
Sokol Kostelec n.H.
42
David Nečas
HK Ivančice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.