Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR chlapců
Finále
Pavel Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
27.5. 19:00
AA188
Přerov - Jičín
28 : 28
8.5. 17:00
AA179
Frýdek-Místek - Kopřivnice
25 : 19
16.4. 17:00
AA170
Třeboň - Jičín
26 : 27
25.3. 18:00
AA127
Přerov - Dukla
28 : 41
26.2. 16:30
AA113
Dukla - Třeboň
24 : 17
5.2. 18:00
AA095
Kopřivnice - Zubří
25 : 28
12.12. 10:30
AA085
Karviná - Přerov
40 : 25
28.11. 10:30
AA078
Hranice - Frýdek-Místek
31 : 26
6.11. 18:00
AA051
Zubří - Třeboň
35 : 22
17.10. 10:30
AA041
Karviná - Jičín
24 : 24
9.10. 17:00
AA025
Třeboň - Přerov
26 : 25
1.liga mužů
9.4. 17:00
AB114
Dvůr Králové - Jičín "B"
23 : 20
27.3. 17:00
AB099
Ostrava - Bystřice p.H.
29 : 30
27.2. 10:30
AB079
Kostelec n.H. - Karviná jun.
28 : 32
11.12. 15:00
AB066
Bystřice p.H. - Litovel
43 : 40
28.11. 17:00
AB051
Ostrava - Šumperk
27 : 30
14.11. 16:30
AB041
N.Veselí - Bystřice p.H.
35 : 25
7.11. 13:00
AB035
Karviná jun. - Dvůr Králové
34 : 25
2.liga mužů JM
24.10. 17:00
AE027
Juliánov - V. Meziříčí
18 : 27
1.liga starších dorostenců
14.11. 14:30
AG041
N.Veselí - Zubří
38 : 31
2.liga mladších dorostenců M
19.3. 17:15
AM091
Kostelec n.H. - Sokolnice
28 : 18
11.12. 13:00
AM066
Bystřice p.H. - Velké Meziříčí
30 : 30
Český pohár mužů
19.9. 10:00
AN049
Olomouc - Hustopeče
33 : 24
5.9. 15:00
AN027
Droždín - Zlín
24 : 26
4.9. 16:00
AN023
V. Bystřice - L.Zubří
39 : 23
W.H.I.L.
14.5. 18:30
AP210
Poruba - Most
29 : 43
20.2. 17:00
AP133
Zlín - Michalovce
35 : 33
16.2. 19:00
AP123
J.Hradec - Písek
27 : 28
16.1. 18:00
AP096
Slavia - Trenčín
37 : 26
30.10. 17:00
AP063
Poruba - Bánovce n.B.
32 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
video
online
Lovosice A - Jablonec
12 : 12
video
online
Talent A - Zubří A
25 : 20
video
online
Karviná A - Jablonec
22 : 14
video
online
Ostrava A - Talent A
14 : 12
video
online
Zubří A - Lovosice A
19 : 17
video
online
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
video
online
Zubří A - Karviná A
21 : 19
video
online
Lovosice A - Talent A
9 : 21
video
online
Zubří A - Ostrava A
15 : 19
video
online
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
video
online
Talent A - Jablonec
19 : 11
video
online
Ostrava A - Lovosice A
12 : 24
video
online
Jablonec - Zubří A
15 : 19
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 12
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
31
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
25
Václav Franc
HK Lovosice A
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
6
Jan Paleček
HK Lovosice A
4
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Slavič
HCB Karviná A
14
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
10
Filip Smrček
ElektroPraga Jablonec
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.