Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jiří Opava
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
14.5. 17:00
AA182
Třeboň - Kopřivnice
24 : 20
8.5. 10:30
AA148
Hranice - Zubří
27 : 30
30.4. 16:30
AA146
Dukla - Lovosice
32 : 31
17.4. 10:30
AA140
Karviná - Zubří
25 : 25
26.3. 17:00
AA128
Brno - Zubří
27 : 37
26.2. 17:30
AA114
Plzeň - Brno
34 : 19
20.2. 17:00
AA106
Frýdek-Místek - Zubří
27 : 34
24.11. 17:30
AA074
Dukla - Karviná
32 : 28
13.11. 17:00
AA064
Lovosice - Třeboň
40 : 24
10.11. 18:00
AA059
Plzeň - Zubří
23 : 24
23.10. 17:00
AA047
Třeboň - Dukla
22 : 35
20.10. 16:30
AA006
Dukla - Zubří
34 : 27
13.10. 18:00
AA033
Jičín - Zubří
27 : 19
12.9. 17:00
AA002
Jičín - Hranice
20 : 18
1.liga mužů
5.3. 17:00
AB088
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
26 : 28
14.11. 16:00
AB038
Dvůr Králové - Šumperk
26 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
14.11. 14:00
AL038
D.Králové - Třeboň
34 : 25
Český pohár mužů
1.12. 17:30
AN077
Praha 4 - Zubří
27 : 30
16.11. 18:30
AN072
Náchod - Dukla
25 : 27
28.9. 18:00
AN063
S.Vršovice - Lovosice
23 : 41
W.H.I.L.
21.5. 17:30
AP305
Šaľa - Michalovce
22 : 27
7.5. 18:00
AP298
Bánovce n.B. - Šaľa
21 : 19
19.3. 17:00
AP159
Veselí n.M. - Michalovce
25 : 32
19.2. 15:30
AP132
Trenčín - Partizánske
25 : 26
13.2. 15:00
AP126
Slavia - Šaľa
31 : 23
8.1. 17:00
AP086
Veselí n.M. - Písek
34 : 31
21.11. 18:00
AP081
Slavia - Michalovce
28 : 31
28.10. 15:00
AP055
Písek - Michalovce
32 : 37
Český pohár žen
28.9. 16:00
AY014
S.Vršovice - Č.Budějovice
16 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
1.kolo - výsledky
video
online
Uničov - Prostějov
21 : 24
video
online
Starý Plzenec "A" - VŠ Plzeň
21 : 23
video
online
Havířov - Polanka
20 : 27
video
online
Libčice n. Vlt. - Dukla jun.
28 : 31
video
online
Varnsdorf - Jablonec
19 : 28
video
online
H.Brod - 1.HC Pardubice
14 : 22
video
online
V. Bystřice - L.Zubří
39 : 23
video
online
Vsetín - Holešov
26 : 25
video
online
D. Cerekev - Hustopeče
24 : 37
video
online
TJ Sokol Bělá - Jičín "B"
20 : 26
video
online
Paskov - Zubří jun.
25 : 28
video
online
Juliánov - Napajedla
29 : 31
video
online
Kutná Hora - Ledeč n.S.
20 : 32
video
online
Žatec - Ústí n.L.
34 : 15
video
online
Droždín - Zlín
24 : 26
video
online
Sokolnice - Bohunice
25 : 24
video
online
Hr.Králové - V. Meziříčí
30 : 26
video
online
Chomutov - Louny
24 : 30
video
online
Č.Budějovice A - Rokycany
31 : 23
video
online
Tišnov - Ivančice
21 : 28
video
online
Bohemians - Kolín
27 : 25
video
online
Slavia A - Písek
24 : 29
video
online
Liberec - Most
30 : 23
video
online
Telnice - Olomouc
28 : 29
video
online
Bolevec - Praha 4
22 : 32
video
online
Strakonice - Sez. Ústí
22 : 28
video
online
S.Vršovice - Ml. Boleslav
30 : 18
video
online
SK Kuřim - Maloměřice
37 : 38
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.