Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Marcel Kosa
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
1.5. 17:00
AF121
Zubří jun. - Přerov "B"
41 : 24
2.4. 16:00
AF106
Trnávka - Vsetín
30 : 22
26.3. 10:30
AF097
V. Bystřice - Přerov "B"
28 : 20
5.3. 17:30
AF086
Vsetín - V. Bystřice
24 : 23
12.12. 17:00
AF066
Zubří jun. - Trnávka
33 : 26
28.11. 17:00
AF049
L.Zubří - Přerov "B"
32 : 28
23.10. 18:00
AF028
Paskov - Zubří jun.
32 : 23
9.10. 18:00
AF014
Havířov - Trnávka
26 : 28
1.liga starších dorostenců
7.5. 11:00
AG128
Frýdek-Místek - Ostrava
23 : 29
1.5. 15:00
AG121
Zubří - Bohunice
45 : 31
17.4. 15:00
AG118
Karviná - N.Veselí
34 : 25
20.11. 16:45
AG066
Zubří - Dukla
25 : 26
7.11. 15:00
AG035
Karviná - Frýdek-Místek
39 : 29
2.liga starších dorostenců M
27.3. 14:30
AI097
V. Bystřice - Přerov
35 : 19
19.3. 12:00
AI092
Olomouc - Maloměřice
44 : 32
5.3. 15:30
AI086
Vsetín - V. Bystřice
31 : 39
1.liga mladších dorostenců M
7.5. 09:00
AK128
Frýdek-Místek - Ostrava
29 : 21
1.5. 13:00
AK121
Zubří - Brno
32 : 21
17.4. 17:00
AK118
Karviná - N.Veselí
31 : 18
26.2. 16:00
AK083
Kopřivnice - Zlín
38 : 19
7.11. 17:00
AK035
Karviná - Frýdek-Místek
32 : 16
2.liga mladších dorostenců M
27.3. 12:30
AM097
V. Bystřice - Kostelec n.H.
29 : 26
19.3. 14:00
AM092
STM Olomouc - Napajedla
41 : 15
1.liga mladších dorostenek M
16.2. 16:45
AX065
Poruba - Veselí n.M.
27 : 27
SML Muži
10.4. 17:30
NA101
Nový Jičín - Suchdol n/O
21 : 24
20.3. 15:00
NA086
Veselá "A" - Nový Jičín
24 : 23
3.10. 10:30
NA030
Krmelín - TJ Valašské Meziříčí
31 : 17
SML Starší žáci
18.9. 12:30
NC012
Karviná A - Ostrava A
30 : 31
SML Mladší žáci
18.9. 11:30
ND012
Karviná A - Ostrava A
14 : 18
Oblast starší žáci
18.9. 10:00
NE015
Karviná B - Ostrava B
29 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p/R - Vsetín
34 : 27
video
online
Přerov - Zlín
25 : 34
video
online
Olomouc - Hranice
21 : 34
video
online
Prostějov - V. Bystřice
40 : 37
video
online
Litovel - Luhačovice
41 : 25
video
online
Maloměřice - Polanka
15 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
20
0
2
753 : 592
40
2
Hranice
22
20
0
2
842 : 517
40
3
Litovel
22
16
1
5
729 : 632
33
4
Polanka
22
15
0
7
642 : 503
30
5
V. Bystřice
22
14
2
6
680 : 545
30
6
Rožnov p/R
22
14
1
7
705 : 628
29
7
Prostějov
22
9
0
13
671 : 778
18
8
Přerov
22
7
0
15
548 : 666
14
9
Olomouc
22
5
0
17
612 : 729
10
10
Vsetín
22
4
0
18
587 : 752
8
11
Maloměřice
22
3
0
19
527 : 725
6
12
Luhačovice
22
3
0
19
525 : 754
6
Tabulka střelců
Martin Bečička
Sokol II.Prostějov
219
Tomáš Slovák
TJ STM Olomouc
214
Eduard Beneš
HC Zlín
195
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Bečička
Sokol II.Prostějov
49
Jaroslav Loun
SK Velká Bystřice
48
Jaroslav Laciga
TJ Sokol Luhačovice
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eduard Beneš
HC Zlín
70
Miroslav Petr
TJ STM Olomouc
62
Adam Budík
Sokol II.Prostějov
62
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.