Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní část
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Marcel Kosa
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
1.5. 17:00
AF121
Zubří jun. - Přerov "B"
41 : 24
2.4. 16:00
AF106
Trnávka - Vsetín
30 : 22
26.3. 10:30
AF097
V. Bystřice - Přerov "B"
28 : 20
5.3. 17:30
AF086
Vsetín - V. Bystřice
24 : 23
12.12. 17:00
AF066
Zubří jun. - Trnávka
33 : 26
28.11. 17:00
AF049
L.Zubří - Přerov "B"
32 : 28
23.10. 18:00
AF028
Paskov - Zubří jun.
32 : 23
9.10. 18:00
AF014
Havířov - Trnávka
26 : 28
1.liga starších dorostenců
7.5. 11:00
AG128
Frýdek-Místek - Ostrava
23 : 29
1.5. 15:00
AG121
Zubří - Bohunice
45 : 31
17.4. 15:00
AG118
Karviná - N.Veselí
34 : 25
20.11. 16:45
AG066
Zubří - Dukla
25 : 26
7.11. 15:00
AG035
Karviná - Frýdek-Místek
39 : 29
2.liga starších dorostenců M
27.3. 14:30
AI097
V. Bystřice - Přerov
35 : 19
19.3. 12:00
AI092
Olomouc - Maloměřice
44 : 32
5.3. 15:30
AI086
Vsetín - V. Bystřice
31 : 39
1.liga mladších dorostenců M
7.5. 09:00
AK128
Frýdek-Místek - Ostrava
29 : 21
1.5. 13:00
AK121
Zubří - Brno
32 : 21
17.4. 17:00
AK118
Karviná - N.Veselí
31 : 18
26.2. 16:00
AK083
Kopřivnice - Zlín
38 : 19
7.11. 17:00
AK035
Karviná - Frýdek-Místek
32 : 16
2.liga mladších dorostenců M
27.3. 12:30
AM097
V. Bystřice - Kostelec n.H.
29 : 26
19.3. 14:00
AM092
STM Olomouc - Napajedla
41 : 15
1.liga mladších dorostenek M
16.2. 16:45
AX065
Poruba - Veselí n.M.
27 : 27
SML Muži
10.4. 17:30
NA101
Nový Jičín - Suchdol n/O
21 : 24
20.3. 15:00
NA086
Veselá "A" - Nový Jičín
24 : 23
3.10. 10:30
NA030
Krmelín - TJ Valašské Meziříčí
31 : 17
SML Starší žáci
18.9. 12:30
NC012
Karviná A - Ostrava A
30 : 31
SML Mladší žáci
18.9. 11:30
ND012
Karviná A - Ostrava A
14 : 18
Oblast starší žáci
18.9. 10:00
NE015
Karviná B - Ostrava B
29 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Vršovice - Louny
34 : 30
video
online
Ml.Boleslav - Lovosice
19 : 20
video
online
Rokycany - Chrudim
29 : 14
video
online
Liberec - HC Plzeň
33 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
18
14
2
2
552 : 411
30
2
Louny
18
13
1
4
528 : 433
27
3
Lovosice
18
13
1
4
463 : 403
25
4
Chodov
18
11
1
6
521 : 417
23
5
L.Vršovice
18
8
2
8
464 : 439
18
6
HC Plzeň
18
8
0
10
364 : 392
16
7
Rokycany
18
8
0
10
485 : 502
16
8
Ml.Boleslav
18
5
1
12
406 : 429
11
9
TJ Kutná Hora
18
4
0
14
407 : 586
8
10
Chrudim
18
2
0
16
350 : 528
4
11
Most
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Martin Špinka
HK Rokycany
161
Matyáš Burda
Liberec Handball
157
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Fanta
Lokomotiva Vršovice
48
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
35
Matyáš Burda
Liberec Handball
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Hrdlička
HK Lovosice
58
Vojtěch Kuře
TJ Sparta Kutná Hora
52
Václav Pospíšil
TJ Sokol Chrudim
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.