Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tomáš Petruška
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.1.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
15.5. 13:00
AB078
Karviná jun. - Litovel
34 : 25
8.5. 13:00
AB131
Karviná jun. - Náchod
26 : 16
3.4. 10:30
AB107
Bystřice p.H. - N.Veselí
28 : 29
20.3. 10:30
AB091
Kostelec n.H. - Šumperk
28 : 29
27.2. 10:30
AB081
Bystřice p.H. - Jičín "B"
33 : 28
28.11. 16:30
AB052
N.Veselí - Karviná jun.
28 : 29
24.10. 10:30
AB025
Šumperk - Kostelec n.H.
26 : 23
2.10. 17:00
AB012
Litovel - Karviná jun.
22 : 23
26.9. 17:00
AB002
Karviná jun. - Bystřice p.H.
31 : 22
2.liga mužů SM
13.2. 17:00
AF068
Zubří jun. - Olomouc
33 : 27
5.12. 16:00
AF056
Trnávka - Holešov
34 : 29
1.liga starších dorostenců
9.4. 16:00
AG110
Kopřivnice - Zubří
28 : 31
26.3. 09:00
AG097
Kopřivnice - Bohunice
38 : 23
20.2. 15:00
AG078
Karviná - Dukla
41 : 39
13.2. 15:00
AG068
Zubří - Karviná
23 : 38
28.11. 14:30
AG052
N.Veselí - Karviná
27 : 29
2.liga starších dorostenců M
2.10. 15:00
AI012
Litovel - Olomouc
41 : 28
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
22.5. 17:00
AJK001
Zubří - Dukla
34 : 31
1.liga mladších dorostenců M
9.4. 14:00
AK110
Kopřivnice - Zubří
22 : 36
26.3. 11:00
AK097
Kopřivnice - Brno
39 : 21
13.2. 13:00
AK068
Zubří - Karviná
28 : 25
2.liga mladších dorostenců M
20.3. 12:45
AM079
Kostelec n.H. - STM Olomouc
21 : 30
27.2. 12:30
AM081
Bystřice p.H. - Napajedla
30 : 10
Český pohár mužů
28.9. 16:00
AN060
Olomouc - Karviná
24 : 41
18.9. 15:30
AN043
Vsetín - Kostelec n.H.
29 : 28
1.liga žen
1.5. 11:00
AR115
Zlín j. - Č.Budějovice
32 : 16
17.4. 14:30
AR111
Olomouc j. - Liberec
31 : 32
6.3. 13:15
AR082
Poruba B - Č.Budějovice
40 : 28
14.11. 12:00
AR054
Poruba B - Slavia j.
24 : 24
28.10. 11:00
AR037
Otrokovice - Zlín j.
18 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Dukla
28 : 41
video
online
Třeboň - Lovosice
23 : 27
video
online
Brno - Zubří
27 : 37
video
online
Hranice - Kopřivnice
31 : 28
video
online
Plzeň - Karviná
28 : 18
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
17
0
5
638 : 551
34
2
Lovosice
22
16
2
4
678 : 574
34
3
Karviná
22
14
3
5
648 : 589
31
4
Dukla
22
15
0
7
664 : 561
30
5
Plzeň
22
14
0
8
659 : 532
28
6
Hranice
22
13
1
8
612 : 558
27
7
Jičín
22
9
4
9
571 : 567
22
8
Frýdek-Místek
22
7
0
15
630 : 674
14
9
Třeboň
22
6
1
15
565 : 679
13
10
Přerov
22
6
0
16
600 : 719
12
11
Kopřivnice
22
4
2
16
574 : 693
10
12
Brno
22
4
1
17
595 : 737
9
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.