Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tomáš Petruška
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.1.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
15.5. 13:00
AB078
Karviná jun. - Litovel
34 : 25
8.5. 13:00
AB131
Karviná jun. - Náchod
26 : 16
3.4. 10:30
AB107
Bystřice p.H. - N.Veselí
28 : 29
20.3. 10:30
AB091
Kostelec n.H. - Šumperk
28 : 29
27.2. 10:30
AB081
Bystřice p.H. - Jičín "B"
33 : 28
28.11. 16:30
AB052
N.Veselí - Karviná jun.
28 : 29
24.10. 10:30
AB025
Šumperk - Kostelec n.H.
26 : 23
2.10. 17:00
AB012
Litovel - Karviná jun.
22 : 23
26.9. 17:00
AB002
Karviná jun. - Bystřice p.H.
31 : 22
2.liga mužů SM
13.2. 17:00
AF068
Zubří jun. - Olomouc
33 : 27
5.12. 16:00
AF056
Trnávka - Holešov
34 : 29
1.liga starších dorostenců
9.4. 16:00
AG110
Kopřivnice - Zubří
28 : 31
26.3. 09:00
AG097
Kopřivnice - Bohunice
38 : 23
20.2. 15:00
AG078
Karviná - Dukla
41 : 39
13.2. 15:00
AG068
Zubří - Karviná
23 : 38
28.11. 14:30
AG052
N.Veselí - Karviná
27 : 29
2.liga starších dorostenců M
2.10. 15:00
AI012
Litovel - Olomouc
41 : 28
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
22.5. 17:00
AJK001
Zubří - Dukla
34 : 31
1.liga mladších dorostenců M
9.4. 14:00
AK110
Kopřivnice - Zubří
22 : 36
26.3. 11:00
AK097
Kopřivnice - Brno
39 : 21
13.2. 13:00
AK068
Zubří - Karviná
28 : 25
2.liga mladších dorostenců M
20.3. 12:45
AM079
Kostelec n.H. - STM Olomouc
21 : 30
27.2. 12:30
AM081
Bystřice p.H. - Napajedla
30 : 10
Český pohár mužů
28.9. 16:00
AN060
Olomouc - Karviná
24 : 41
18.9. 15:30
AN043
Vsetín - Kostelec n.H.
29 : 28
1.liga žen
1.5. 11:00
AR115
Zlín j. - Č.Budějovice
32 : 16
17.4. 14:30
AR111
Olomouc j. - Liberec
31 : 32
6.3. 13:15
AR082
Poruba B - Č.Budějovice
40 : 28
14.11. 12:00
AR054
Poruba B - Slavia j.
24 : 24
28.10. 11:00
AR037
Otrokovice - Zlín j.
18 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p/R - Vsetín
34 : 27
video
online
Přerov - Zlín
25 : 34
video
online
Olomouc - Hranice
21 : 34
video
online
Prostějov - V. Bystřice
40 : 37
video
online
Litovel - Luhačovice
41 : 25
video
online
Maloměřice - Polanka
15 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
20
0
2
753 : 592
40
2
Hranice
22
20
0
2
842 : 517
40
3
Litovel
22
16
1
5
729 : 632
33
4
Polanka
22
15
0
7
642 : 503
30
5
V. Bystřice
22
14
2
6
680 : 545
30
6
Rožnov p/R
22
14
1
7
705 : 628
29
7
Prostějov
22
9
0
13
671 : 778
18
8
Přerov
22
7
0
15
548 : 666
14
9
Olomouc
22
5
0
17
612 : 729
10
10
Vsetín
22
4
0
18
587 : 752
8
11
Maloměřice
22
3
0
19
527 : 725
6
12
Luhačovice
22
3
0
19
525 : 754
6
Tabulka střelců
Martin Bečička
Sokol II.Prostějov
219
Tomáš Slovák
TJ STM Olomouc
214
Eduard Beneš
HC Zlín
195
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Bečička
Sokol II.Prostějov
49
Jaroslav Loun
SK Velká Bystřice
48
Jaroslav Laciga
TJ Sokol Luhačovice
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eduard Beneš
HC Zlín
70
Miroslav Petr
TJ STM Olomouc
62
Adam Budík
Sokol II.Prostějov
62
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.