Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní část
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tomáš Petruška
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.1.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
15.5. 13:00
AB078
Karviná jun. - Litovel
34 : 25
8.5. 13:00
AB131
Karviná jun. - Náchod
26 : 16
3.4. 10:30
AB107
Bystřice p.H. - N.Veselí
28 : 29
20.3. 10:30
AB091
Kostelec n.H. - Šumperk
28 : 29
27.2. 10:30
AB081
Bystřice p.H. - Jičín "B"
33 : 28
28.11. 16:30
AB052
N.Veselí - Karviná jun.
28 : 29
24.10. 10:30
AB025
Šumperk - Kostelec n.H.
26 : 23
2.10. 17:00
AB012
Litovel - Karviná jun.
22 : 23
26.9. 17:00
AB002
Karviná jun. - Bystřice p.H.
31 : 22
2.liga mužů SM
13.2. 17:00
AF068
Zubří jun. - Olomouc
33 : 27
5.12. 16:00
AF056
Trnávka - Holešov
34 : 29
1.liga starších dorostenců
9.4. 16:00
AG110
Kopřivnice - Zubří
28 : 31
26.3. 09:00
AG097
Kopřivnice - Bohunice
38 : 23
20.2. 15:00
AG078
Karviná - Dukla
41 : 39
13.2. 15:00
AG068
Zubří - Karviná
23 : 38
28.11. 14:30
AG052
N.Veselí - Karviná
27 : 29
2.liga starších dorostenců M
2.10. 15:00
AI012
Litovel - Olomouc
41 : 28
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
22.5. 17:00
AJK001
Zubří - Dukla
34 : 31
1.liga mladších dorostenců M
9.4. 14:00
AK110
Kopřivnice - Zubří
22 : 36
26.3. 11:00
AK097
Kopřivnice - Brno
39 : 21
13.2. 13:00
AK068
Zubří - Karviná
28 : 25
2.liga mladších dorostenců M
20.3. 12:45
AM079
Kostelec n.H. - STM Olomouc
21 : 30
27.2. 12:30
AM081
Bystřice p.H. - Napajedla
30 : 10
Český pohár mužů
28.9. 16:00
AN060
Olomouc - Karviná
24 : 41
18.9. 15:30
AN043
Vsetín - Kostelec n.H.
29 : 28
1.liga žen
1.5. 11:00
AR115
Zlín j. - Č.Budějovice
32 : 16
17.4. 14:30
AR111
Olomouc j. - Liberec
31 : 32
6.3. 13:15
AR082
Poruba B - Č.Budějovice
40 : 28
14.11. 12:00
AR054
Poruba B - Slavia j.
24 : 24
28.10. 11:00
AR037
Otrokovice - Zlín j.
18 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Vršovice - Louny
34 : 30
video
online
Ml.Boleslav - Lovosice
19 : 20
video
online
Rokycany - Chrudim
29 : 14
video
online
Liberec - HC Plzeň
33 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
18
14
2
2
552 : 411
30
2
Louny
18
13
1
4
528 : 433
27
3
Lovosice
18
13
1
4
463 : 403
25
4
Chodov
18
11
1
6
521 : 417
23
5
L.Vršovice
18
8
2
8
464 : 439
18
6
HC Plzeň
18
8
0
10
364 : 392
16
7
Rokycany
18
8
0
10
485 : 502
16
8
Ml.Boleslav
18
5
1
12
406 : 429
11
9
TJ Kutná Hora
18
4
0
14
407 : 586
8
10
Chrudim
18
2
0
16
350 : 528
4
11
Most
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Martin Špinka
HK Rokycany
161
Matyáš Burda
Liberec Handball
157
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Fanta
Lokomotiva Vršovice
48
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
35
Matyáš Burda
Liberec Handball
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Hrdlička
HK Lovosice
58
Vojtěch Kuře
TJ Sparta Kutná Hora
52
Václav Pospíšil
TJ Sokol Chrudim
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.