Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tomáš Petruška
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.1.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
15.5. 13:00
AB078
Karviná jun. - Litovel
34 : 25
8.5. 13:00
AB131
Karviná jun. - Náchod
26 : 16
3.4. 10:30
AB107
Bystřice p.H. - N.Veselí
28 : 29
20.3. 10:30
AB091
Kostelec n.H. - Šumperk
28 : 29
27.2. 10:30
AB081
Bystřice p.H. - Jičín "B"
33 : 28
28.11. 16:30
AB052
N.Veselí - Karviná jun.
28 : 29
24.10. 10:30
AB025
Šumperk - Kostelec n.H.
26 : 23
2.10. 17:00
AB012
Litovel - Karviná jun.
22 : 23
26.9. 17:00
AB002
Karviná jun. - Bystřice p.H.
31 : 22
2.liga mužů SM
13.2. 17:00
AF068
Zubří jun. - Olomouc
33 : 27
5.12. 16:00
AF056
Trnávka - Holešov
34 : 29
1.liga starších dorostenců
9.4. 16:00
AG110
Kopřivnice - Zubří
28 : 31
26.3. 09:00
AG097
Kopřivnice - Bohunice
38 : 23
20.2. 15:00
AG078
Karviná - Dukla
41 : 39
13.2. 15:00
AG068
Zubří - Karviná
23 : 38
28.11. 14:30
AG052
N.Veselí - Karviná
27 : 29
2.liga starších dorostenců M
2.10. 15:00
AI012
Litovel - Olomouc
41 : 28
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
22.5. 17:00
AJK001
Zubří - Dukla
34 : 31
1.liga mladších dorostenců M
9.4. 14:00
AK110
Kopřivnice - Zubří
22 : 36
26.3. 11:00
AK097
Kopřivnice - Brno
39 : 21
13.2. 13:00
AK068
Zubří - Karviná
28 : 25
2.liga mladších dorostenců M
20.3. 12:45
AM079
Kostelec n.H. - STM Olomouc
21 : 30
27.2. 12:30
AM081
Bystřice p.H. - Napajedla
30 : 10
Český pohár mužů
28.9. 16:00
AN060
Olomouc - Karviná
24 : 41
18.9. 15:30
AN043
Vsetín - Kostelec n.H.
29 : 28
1.liga žen
1.5. 11:00
AR115
Zlín j. - Č.Budějovice
32 : 16
17.4. 14:30
AR111
Olomouc j. - Liberec
31 : 32
6.3. 13:15
AR082
Poruba B - Č.Budějovice
40 : 28
14.11. 12:00
AR054
Poruba B - Slavia j.
24 : 24
28.10. 11:00
AR037
Otrokovice - Zlín j.
18 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Lovosice A - Ostrava A
16 : 20
video
online
Talent A - Strakonice A
24 : 18
video
online
Talent A - Lovosice A
19 : 16
video
online
Strakonice A - Ostrava A
23 : 24
video
online
Ostrava A - Talent A
21 : 20
video
online
Lovosice A - Strakonice A
22 : 14
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.