Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jiří Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.6.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
21.11. 13:00
AB046
Karviná jun. - Ostrava
29 : 29
6.11. 13:00
AB033
Bystřice p.H. - Ostrava
33 : 27
23.10. 17:00
AB027
Dvůr Králové - Litovel
28 : 30
16.10. 17:30
AB021
Náchod - Košutka
27 : 22
10.10. 10:30
AB014
Šumperk - Litovel
25 : 20
2.liga mužů SM
12.12. 10:30
AF064
V. Bystřice - Havířov
31 : 20
17.10. 10:30
AF020
V. Bystřice - Vsetín
28 : 22
2.liga starších dorostenců M
17.10. 12:30
AI020
V. Bystřice - Vsetín
36 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
23.10. 15:00
AL027
D.Králové - Zruč n.S.
32 : 25
Český pohár mužů
28.9. 14:30
AN059
Zlín - Přerov
28 : 29
5.9. 15:00
AN027
Droždín - Zlín
24 : 26
1.liga žen
2.10. 13:00
AR017
H.Brod - HC Plzeň
22 : 19
1.liga starších dorostenek
2.10. 15:00
AU017
H.Brod - HC Plzeň
27 : 23
1.liga mladších dorostenek Č
2.10. 11:00
AW017
H.Brod - HC Plzeň
29 : 28
Středomoravská liga muži
10.6. 19:00
OA124
SK Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
33 : 28
21.5. 17:00
OA111
SK Velká Bystřice B - Bystřice "B"
32 : 33
7.5. 15:00
OA100
Droždín - Bystřice "B"
28 : 18
7.11. 10:30
OA060
Uničov - Droždín
22 : 20
6.11. 15:00
OA056
Bystřice "B" - Zlín B
31 : 24
4.9. 15:00
OA001
Bystřice "B" - Senice
30 : 25
Středomoravská liga starších žáků
4.6. 15:30
OJ029
V. Bystřice - Luhačovice
25 : 31
Středomoravská liga starších žaček
9.4. 10:15
OL007
Zora Olomouc - DHK Uherské Hradiště
27 : 16
Středomoravská liga mladších žáků
4.6. 14:00
ON029
V. Bystřice - Luhačovice
20 : 6
Divize mladších žáků
4.6. 13:00
OR029
Velká Bystřice B - Bystřice pod Hostýnem
13 : 13
Středomoravská liga mladších žaček
9.4. 09:00
OS007
Zora Olomouc - Uherské Hradiště
34 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.