Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Rozpis soutěže
základní
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jiří Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.6.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
21.11. 13:00
AB046
Karviná jun. - Ostrava
29 : 29
6.11. 13:00
AB033
Bystřice p.H. - Ostrava
33 : 27
23.10. 17:00
AB027
Dvůr Králové - Litovel
28 : 30
16.10. 17:30
AB021
Náchod - Košutka
27 : 22
10.10. 10:30
AB014
Šumperk - Litovel
25 : 20
2.liga mužů SM
12.12. 10:30
AF064
V. Bystřice - Havířov
31 : 20
17.10. 10:30
AF020
V. Bystřice - Vsetín
28 : 22
2.liga starších dorostenců M
17.10. 12:30
AI020
V. Bystřice - Vsetín
36 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
23.10. 15:00
AL027
D.Králové - Zruč n.S.
32 : 25
Český pohár mužů
28.9. 14:30
AN059
Zlín - Přerov
28 : 29
5.9. 15:00
AN027
Droždín - Zlín
24 : 26
1.liga žen
2.10. 13:00
AR017
H.Brod - HC Plzeň
22 : 19
1.liga starších dorostenek
2.10. 15:00
AU017
H.Brod - HC Plzeň
27 : 23
1.liga mladších dorostenek Č
2.10. 11:00
AW017
H.Brod - HC Plzeň
29 : 28
Středomoravská liga muži
10.6. 19:00
OA124
SK Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
33 : 28
21.5. 17:00
OA111
SK Velká Bystřice B - Bystřice "B"
32 : 33
7.5. 15:00
OA100
Droždín - Bystřice "B"
28 : 18
7.11. 10:30
OA060
Uničov - Droždín
22 : 20
6.11. 15:00
OA056
Bystřice "B" - Zlín B
31 : 24
4.9. 15:00
OA001
Bystřice "B" - Senice
30 : 25
Středomoravská liga starších žáků
4.6. 15:30
OJ029
V. Bystřice - Luhačovice
25 : 31
Středomoravská liga starších žaček
9.4. 10:15
OL007
Zora Olomouc - DHK Uherské Hradiště
27 : 16
Středomoravská liga mladších žáků
4.6. 14:00
ON029
V. Bystřice - Luhačovice
20 : 6
Divize mladších žáků
4.6. 13:00
OR029
Velká Bystřice B - Bystřice pod Hostýnem
13 : 13
Středomoravská liga mladších žaček
9.4. 09:00
OS007
Zora Olomouc - Uherské Hradiště
34 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov "B" - Paskov
30 : 23
video
online
Olomouc - Holešov
30 : 25
video
online
Napajedla - Polanka
0 : 10 k.
video
online
Havířov - V. Bystřice
29 : 26
video
online
L.Zubří - Vsetín
27 : 28
video
online
Trnávka - Zubří jun.
26 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
22
16
0
6
577 : 500
32
2
Olomouc
22
15
1
6
653 : 590
31
3
Zubří jun.
22
15
0
7
694 : 616
30
4
Napajedla
22
14
1
7
632 : 605
29
5
Vsetín
22
11
2
9
664 : 604
24
6
Polanka
22
11
1
10
620 : 563
23
7
Havířov
22
11
0
11
647 : 639
22
8
Holešov
22
11
0
11
630 : 623
22
9
Trnávka
22
6
3
13
572 : 614
15
10
Přerov "B"
22
6
1
15
576 : 673
13
11
L.Zubří
22
6
0
16
518 : 648
12
12
Paskov
22
5
1
16
526 : 634
11
Tabulka střelců
Pavel Mazáč
TJ STM Olomouc
156
Petr Zetík
TJ Holešov
144
Tomáš Balůsek
TJ Holešov
143
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Skřídlo
SK Velká Bystřice
36
Tomáš Balůsek
TJ Holešov
36
Pavel Mazáč
TJ STM Olomouc
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Ocásek
Sokol Trnávka
64
David Mužík
Sokol HC Přerov B
54
Dalibor Brož
Sokol Trnávka
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.