Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní část
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jiří Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.6.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
21.11. 13:00
AB046
Karviná jun. - Ostrava
29 : 29
6.11. 13:00
AB033
Bystřice p.H. - Ostrava
33 : 27
23.10. 17:00
AB027
Dvůr Králové - Litovel
28 : 30
16.10. 17:30
AB021
Náchod - Košutka
27 : 22
10.10. 10:30
AB014
Šumperk - Litovel
25 : 20
2.liga mužů SM
12.12. 10:30
AF064
V. Bystřice - Havířov
31 : 20
17.10. 10:30
AF020
V. Bystřice - Vsetín
28 : 22
2.liga starších dorostenců M
17.10. 12:30
AI020
V. Bystřice - Vsetín
36 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
23.10. 15:00
AL027
D.Králové - Zruč n.S.
32 : 25
Český pohár mužů
28.9. 14:30
AN059
Zlín - Přerov
28 : 29
5.9. 15:00
AN027
Droždín - Zlín
24 : 26
1.liga žen
2.10. 13:00
AR017
H.Brod - HC Plzeň
22 : 19
1.liga starších dorostenek
2.10. 15:00
AU017
H.Brod - HC Plzeň
27 : 23
1.liga mladších dorostenek Č
2.10. 11:00
AW017
H.Brod - HC Plzeň
29 : 28
Středomoravská liga muži
10.6. 19:00
OA124
SK Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
33 : 28
21.5. 17:00
OA111
SK Velká Bystřice B - Bystřice "B"
32 : 33
7.5. 15:00
OA100
Droždín - Bystřice "B"
28 : 18
7.11. 10:30
OA060
Uničov - Droždín
22 : 20
6.11. 15:00
OA056
Bystřice "B" - Zlín B
31 : 24
4.9. 15:00
OA001
Bystřice "B" - Senice
30 : 25
Středomoravská liga starších žáků
4.6. 15:30
OJ029
V. Bystřice - Luhačovice
25 : 31
Středomoravská liga starších žaček
9.4. 10:15
OL007
Zora Olomouc - DHK Uherské Hradiště
27 : 16
Středomoravská liga mladších žáků
4.6. 14:00
ON029
V. Bystřice - Luhačovice
20 : 6
Divize mladších žáků
4.6. 13:00
OR029
Velká Bystřice B - Bystřice pod Hostýnem
13 : 13
Středomoravská liga mladších žaček
9.4. 09:00
OS007
Zora Olomouc - Uherské Hradiště
34 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Vršovice - Louny
34 : 30
video
online
Ml.Boleslav - Lovosice
19 : 20
video
online
Rokycany - Chrudim
29 : 14
video
online
Liberec - HC Plzeň
33 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
18
14
2
2
552 : 411
30
2
Louny
18
13
1
4
528 : 433
27
3
Lovosice
18
13
1
4
463 : 403
25
4
Chodov
18
11
1
6
521 : 417
23
5
L.Vršovice
18
8
2
8
464 : 439
18
6
HC Plzeň
18
8
0
10
364 : 392
16
7
Rokycany
18
8
0
10
485 : 502
16
8
Ml.Boleslav
18
5
1
12
406 : 429
11
9
TJ Kutná Hora
18
4
0
14
407 : 586
8
10
Chrudim
18
2
0
16
350 : 528
4
11
Most
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Martin Špinka
HK Rokycany
161
Matyáš Burda
Liberec Handball
157
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Fanta
Lokomotiva Vršovice
48
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
35
Matyáš Burda
Liberec Handball
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Hrdlička
HK Lovosice
58
Vojtěch Kuře
TJ Sparta Kutná Hora
52
Václav Pospíšil
TJ Sokol Chrudim
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.