Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jan Krafka
Mateřský klub
TJ Košutka Plzeň
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.9.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
27.3. 13:00
AB097
Chodov - Kostelec n.H.
36 : 27
6.3. 17:00
AB089
Jičín "B" - Litovel
24 : 19
13.2. 13:00
AB070
Chodov - Jičín "B"
26 : 27
27.11. 17:00
AB049
Dvůr Králové - Kostelec n.H.
31 : 28
6.11. 17:30
AB032
Náchod - N.Veselí
30 : 31
3.10. 13:00
AB009
Chodov - Dvůr Králové
26 : 23
2 liga mužů JZČ
27.3. 17:00
AC097
Chodov B - Ledeč n.S.
32 : 34
13.2. 17:00
AC070
Chodov B - Rokycany
34 : 29
2.liga starších dorostenců Č
27.3. 15:00
AH097
Chodov - Liberec
30 : 26
13.2. 15:00
AH070
Chodov - Rokycany
40 : 18
26.9. 16:00
AH006
HC Plzeň - Lovosice
21 : 18
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
21.5. 16:00
AJK002
Jičín - Kopřivnice
23 : 34
Český pohár mužů
17.11. 17:00
AN068
Praha 4 - Brno
35 : 27
28.9. 16:00
AN054
Bohemians - Jičín
20 : 40
5.9. 17:30
AN003
Bolevec - Praha 4
22 : 32
Žákovská liga starších žáků
12.12. 17:20
AO015
Zruč n.S. - Karviná A
17 : 24
12.12. 16:40
AO014
Talent A - Č.Budějovice A
22 : 19
12.12. 16:00
AO013
Karviná A - Olomouc
20 : 5
12.12. 12:40
AO008
Talent A - Zruč n.S.
17 : 12
12.12. 12:00
AO007
Olomouc - HK KP Brno
6 : 25
1.liga žen
1.5. 15:30
AR118
Kobylisy - Olomouc j.
20 : 22
16.4. 11:00
AR110
HC Plzeň - Slavia j.
22 : 27
10.4. 15:00
AR107
Slavia j. - Olomouc j.
26 : 25
28.2. 18:00
AR064
HC Plzeň - SVŠ Plzeň A
26 : 23
27.2. 15:15
AR073
Astra - Zlín j.
22 : 27
13.11. 13:30
AR051
Astra - SVŠ Plzeň A
23 : 28
7.11. 15:30
AR046
Kobylisy - Astra
22 : 15
30.10. 10:00
AR038
Č.Budějovice - SVŠ Plzeň A
18 : 24
19.9. 15:00
AR011
Slavia j. - SVŠ Plzeň A
36 : 17
11.9. 17:00
AR005
Č.Budějovice - Olomouc j.
31 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Dukla
28 : 41
video
online
Třeboň - Lovosice
23 : 27
video
online
Brno - Zubří
27 : 37
video
online
Hranice - Kopřivnice
31 : 28
video
online
Plzeň - Karviná
28 : 18
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
17
0
5
638 : 551
34
2
Lovosice
22
16
2
4
678 : 574
34
3
Karviná
22
14
3
5
648 : 589
31
4
Dukla
22
15
0
7
664 : 561
30
5
Plzeň
22
14
0
8
659 : 532
28
6
Hranice
22
13
1
8
612 : 558
27
7
Jičín
22
9
4
9
571 : 567
22
8
Frýdek-Místek
22
7
0
15
630 : 674
14
9
Třeboň
22
6
1
15
565 : 679
13
10
Přerov
22
6
0
16
600 : 719
12
11
Kopřivnice
22
4
2
16
574 : 693
10
12
Brno
22
4
1
17
595 : 737
9
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.