Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Arnošt Kramoliš
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
17.4. 10:30
AB117
Šumperk - Ostrava
25 : 22
20.3. 10:30
AB094
Bystřice p.H. - Košutka
42 : 20
27.2. 15:00
AB084
Ostrava - N.Veselí
26 : 25
5.12. 10:30
AB058
Šumperk - N.Veselí
32 : 32
20.11. 17:00
AB045
Litovel - N.Veselí
33 : 26
14.11. 13:00
AB040
Ostrava - Litovel
23 : 32
7.11. 11:00
AB031
Kostelec n.H. - Chodov
28 : 20
2.liga mužů SM
7.5. 18:00
AF130
Havířov - V. Bystřice
29 : 26
9.4. 17:30
AF112
Vsetín - Olomouc
27 : 28
20.3. 17:00
AF094
Zubří jun. - Paskov
35 : 21
12.12. 10:30
AF065
Holešov - Olomouc
25 : 20
27.11. 17:30
AF051
Vsetín - Havířov
37 : 21
23.10. 18:00
AF025
Havířov - Přerov "B"
38 : 19
9.10. 17:30
AF018
Vsetín - Polanka
28 : 19
25.9. 16:00
AF001
Trnávka - Přerov "B"
22 : 23
1.liga starších dorostenců
20.3. 15:00
AG094
Zubří - Talent Plzeň
30 : 41
14.11. 15:00
AG040
Ostrava - Dukla
28 : 28
2.liga starších dorostenců M
9.4. 15:30
AI112
Vsetín - Olomouc
28 : 38
27.11. 15:30
AI051
Vsetín - Prostějov
30 : 28
20.11. 15:00
AI045
Litovel - Polanka
35 : 25
9.10. 15:30
AI018
Vsetín - Polanka
19 : 36
1.liga mladších dorostenců M
20.3. 13:00
AK094
Zubří - Zlín
42 : 24
2.liga mladších dorostenců M
7.11. 08:45
AM031
Kostelec n.H. - V. Bystřice
31 : 24
Žákovská liga starších žáků
16.4. 16:00
AO179
Jablonec - Karviná A
10 : 23
16.4. 13:30
AO177
Karviná A - Zubří A
11 : 18
16.4. 10:50
AO175
Zubří A - Jablonec
20 : 6
5.3. 14:40
AO150
Lovosice A - Zlín
11 : 13
5.3. 14:00
AO149
Dukla 6 - Strakonice A
18 : 10
5.3. 10:40
AO144
Lovosice A - Karviná A
10 : 21
5.3. 10:00
AO143
Ostrava A - Strakonice A
25 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - Náchod
29 : 24
video
online
Ml. Boleslav - Lovosice
17 : 30
video
online
Dukla - Louny
34 : 24
video
online
Jičín - Strakonice
36 : 28
video
online
Č.Budějovice - Talent Plzeň
22 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
18
0
2
648 : 467
36
2
Jičín
20
16
2
2
622 : 494
34
3
Lovosice
20
15
0
5
606 : 534
30
4
Louny
20
11
0
9
606 : 570
22
5
Talent Plzeň
20
10
1
9
579 : 512
21
6
Strakonice
20
10
1
9
552 : 521
21
7
Náchod
20
9
1
10
586 : 580
19
8
Č.Budějovice
20
7
1
12
572 : 589
15
9
Kobylisy
20
6
1
13
475 : 536
13
10
S.Vršovice
20
3
2
15
480 : 585
8
11
Ml. Boleslav
20
0
1
19
372 : 710
1
Tabulka střelců
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
189
Roman Marienka
ČZ HBC Strakonice 1921
175
Dominik Čurda
HBC Jičín
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Král
ČZ HBC Strakonice 1921
36
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
28
Ondřej Severin
Loko České Budějovice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Janoušek
TJ AŠ Mladá Boleslav
54
Michal Vaněk
HC TJ Náchod
52
Tomáš Faltejsek
Sokol Vršovice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.