Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
Rozpis soutěže
základní
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladších dorostenek M
30.4. 13:15
AX118
Veselí n.M. - Olomouc
12 : 32
2.3. 18:00
AX080
Kunovice - Bohunice
19 : 30
20.2. 14:00
AX072
Vlčnov - Karviná
27 : 13
Žákovská liga starších žaček
12.2. 14:50
AZ045
Most - Liberec
12 : 31
12.2. 13:05
AZ044
Veselí n.M. - Most
32 : 17
12.2. 10:10
AZ042
Liberec - Veselí n.M.
22 : 22
12.2. 09:00
AZ041
Zlín "A" - Most
27 : 5
23.1. 14:00
AZ009
H. Brod - Veselí n.M.
15 : 15
23.1. 12:30
AZ007
Písek B - H. Brod
17 : 29
23.1. 11:00
AZ005
H. Brod - J.Hradec A
22 : 18
23.1. 10:15
AZ004
Písek B - Zora Olomouc
12 : 23
23.1. 08:45
AZ002
Zora Olomouc - H. Brod
17 : 11
Jihomoravská liga mužů
16.10. 17:00
LA019
V. Meziříčí B - Brno IV
20 : 37
Středomoravská liga muži
21.5. 16:00
OA112
Žeravice - Dřevohostice
19 : 21
7.5. 10:45
OA098
Zlín B - SK Velká Bystřice B
32 : 27
9.4. 10:00
OA082
Zlín B - Uničov
16 : 25
30.10. 16:00
OA051
Žeravice - Tatran Litovel B
23 : 37
24.10. 12:00
OA045
Bystřice "B" - SK Velká Bystřice B
29 : 28
28.9. 00:00
OA065
Zlín B - Dřevohostice
27 : 25
4.9. 15:00
OA004
U.Hradiště - Kostelec B
32 : 37
Středomoravská liga starších žáků
7.5. 13:45
OJ016
Zlín - Litovel
34 : 18
2.4. 17:30
OJ005
Olomouc - Sokol II.Prostějov
31 : 17
Středomoravská liga starších žaček
14.5. 14:00
OL019
Otrokovice - DHK Uherské Hradiště
23 : 20
30.4. 10:00
OL013
Veselí n.M. - DHK Uherské Hradiště
24 : 11
Divize starších žaček
7.5. 09:00
OM018
Zlín "B" - Kunovice
33 : 28
Středomoravská liga mladších žáků
7.5. 12:30
ON016
Zlín - Litovel
16 : 23
2.4. 16:00
ON005
Olomouc - Prostějov
14 : 12
Divize mladších žáků
21.5. 14:45
OP023
Žeravice - Senice na Hané
30 : 8
9.4. 08:30
OR008
Zlín "B" - Hranice
16 : 22
3.4. 09:00
OR004
Napajedla - Bystřice pod Hostýnem
20 : 13
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Talent Plzeň
29 : 28
video
online
Frýdek-Místek - Ostrava
23 : 29
video
online
Dukla - Zubří
34 : 43
video
online
Karviná - Náchod
37 : 18
video
online
Jičín - N.Veselí
32 : 22
video
online
Třeboň - Kopřivnice
28 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
22
21
1
0
718 : 533
43
2
Karviná
22
18
2
2
771 : 608
38
3
Talent Plzeň
22
14
2
6
665 : 557
30
4
Zubří
22
12
0
10
709 : 672
24
5
Dukla
22
10
3
9
668 : 637
23
6
Frýdek-Místek
22
10
3
9
554 : 545
23
7
Kopřivnice
22
9
0
13
614 : 626
18
8
Náchod
22
6
3
13
537 : 624
15
9
Ostrava
22
6
2
14
533 : 635
14
10
Bohunice
22
7
0
15
589 : 693
14
11
N.Veselí
22
6
0
16
583 : 642
12
12
Třeboň
22
5
0
17
482 : 651
8
Tabulka střelců
David Krahulec
HCB OKD Karviná
165
Slavomír Mlotek
HCB OKD Karviná
155
Tomáš Babák
HBC Jičín
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Slavomír Mlotek
HCB OKD Karviná
32
Jakub Kubeček
HC TJ Náchod
31
Petr Kremláček
Sokol Nové Veselí
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Kovařík
Sokol Nové Veselí
50
Jiří Drbohlav
HBC Jičín
50
Vojtěch Žižkovský
KH Kopřivnice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.