Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladších dorostenek M
30.4. 13:15
AX118
Veselí n.M. - Olomouc
12 : 32
2.3. 18:00
AX080
Kunovice - Bohunice
19 : 30
20.2. 14:00
AX072
Vlčnov - Karviná
27 : 13
Žákovská liga starších žaček
12.2. 14:50
AZ045
Most - Liberec
12 : 31
12.2. 13:05
AZ044
Veselí n.M. - Most
32 : 17
12.2. 10:10
AZ042
Liberec - Veselí n.M.
22 : 22
12.2. 09:00
AZ041
Zlín "A" - Most
27 : 5
23.1. 14:00
AZ009
H. Brod - Veselí n.M.
15 : 15
23.1. 12:30
AZ007
Písek B - H. Brod
17 : 29
23.1. 11:00
AZ005
H. Brod - J.Hradec A
22 : 18
23.1. 10:15
AZ004
Písek B - Zora Olomouc
12 : 23
23.1. 08:45
AZ002
Zora Olomouc - H. Brod
17 : 11
Jihomoravská liga mužů
16.10. 17:00
LA019
V. Meziříčí B - Brno IV
20 : 37
Středomoravská liga muži
21.5. 16:00
OA112
Žeravice - Dřevohostice
19 : 21
7.5. 10:45
OA098
Zlín B - SK Velká Bystřice B
32 : 27
9.4. 10:00
OA082
Zlín B - Uničov
16 : 25
30.10. 16:00
OA051
Žeravice - Tatran Litovel B
23 : 37
24.10. 12:00
OA045
Bystřice "B" - SK Velká Bystřice B
29 : 28
28.9. 00:00
OA065
Zlín B - Dřevohostice
27 : 25
4.9. 15:00
OA004
U.Hradiště - Kostelec B
32 : 37
Středomoravská liga starších žáků
7.5. 13:45
OJ016
Zlín - Litovel
34 : 18
2.4. 17:30
OJ005
Olomouc - Sokol II.Prostějov
31 : 17
Středomoravská liga starších žaček
14.5. 14:00
OL019
Otrokovice - DHK Uherské Hradiště
23 : 20
30.4. 10:00
OL013
Veselí n.M. - DHK Uherské Hradiště
24 : 11
Divize starších žaček
7.5. 09:00
OM018
Zlín "B" - Kunovice
33 : 28
Středomoravská liga mladších žáků
7.5. 12:30
ON016
Zlín - Litovel
16 : 23
2.4. 16:00
ON005
Olomouc - Prostějov
14 : 12
Divize mladších žáků
21.5. 14:45
OP023
Žeravice - Senice na Hané
30 : 8
9.4. 08:30
OR008
Zlín "B" - Hranice
16 : 22
3.4. 09:00
OR004
Napajedla - Bystřice pod Hostýnem
20 : 13
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 7-12 - 10. kolo - výsledky
video
online
Jičín - Kopřivnice
29 : 28
video
online
Brno - Třeboň
31 : 26
video
online
Frýdek-Místek - Přerov
32 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
20
13
3
4
590 : 517
29
2
Frýdek-Místek
20
10
0
10
593 : 558
20
3
Přerov
20
9
1
10
561 : 571
19
4
Třeboň
20
9
0
11
519 : 545
18
5
Brno
20
8
1
11
583 : 625
17
6
Kopřivnice
20
8
1
11
550 : 580
17
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.