Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Michal Hanák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
21.5. 18:00
AA186
Kopřivnice - Přerov
30 : 23
15.5. 10:30
AA152
Karviná - Plzeň
23 : 22
30.4. 18:00
AA147
Plzeň - Zubří
29 : 25
24.4. 17:00
AA174
Frýdek-Místek - Třeboň
26 : 24
27.3. 10:30
AA131
Hranice - Kopřivnice
31 : 28
19.2. 17:00
AA108
Kopřivnice - Lovosice
31 : 31
12.2. 18:00
AA099
Zubří - Jičín
27 : 18
21.11. 11:00
AA067
Přerov - Frýdek-Místek
32 : 29
28.10. 18:00
AA071
Karviná - Brno
38 : 30
17.10. 10:30
AA037
Plzeň - Přerov
40 : 25
6.10. 18:00
AA029
Zubří - Kopřivnice
37 : 24
3.10. 17:00
AA023
Frýdek-Místek - Plzeň
23 : 35
25.9. 16:30
AA017
Dukla - Lovosice
30 : 25
19.9. 11:00
AA007
Přerov - Zubří
24 : 28
1.liga mužů
17.4. 10:30
AB115
Kostelec n.H. - Dvůr Králové
20 : 30
2.liga mužů JM
10.4. 17:00
AE114
Juliánov - Maloměřice
35 : 32
27.2. 10:30
AE083
Hustopeče - Zlín
27 : 28
13.2. 10:30
AE070
Hustopeče - Maloměřice
26 : 28
12.12. 18:00
AE062
Telnice - Juliánov
32 : 25
4.12. 15:00
AE056
V. Meziříčí - Ivančice
31 : 25
28.11. 17:00
AE049
Juliánov - H.Brod
23 : 24
28.11. 10:30
AE053
Hustopeče - V. Meziříčí
34 : 31
10.10. 17:00
AE018
Telnice - Sokolnice
27 : 31
3.10. 10:30
AE010
Ivančice - Maloměřice
29 : 25
1.liga mladších dorostenců M
14.11. 12:30
AK041
N.Veselí - Zubří
14 : 32
6.11. 15:00
AK031
Brno - Kopřivnice
16 : 34
10.10. 15:00
AK015
Maloměřice - Zubří
14 : 46
2.liga mladších dorostenců M
17.4. 12:45
AM115
Kostelec n.H. - Rožnov
20 : 34
4.12. 13:00
AM056
Velké Meziříčí - HK Ivančice
17 : 24
Český pohár mužů
17.12. 18:00
AN079
Zubří - Třeboň
36 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo - výsledky
video
online
Dukla jun. - Žatec
24 : 20
video
online
Ivančice - Maloměřice
26 : 30
video
online
V. Bystřice - Ostrava
29 : 17
video
online
Sez. Ústí - VŠ Plzeň
21 : 27
video
online
Bohemians - Chodov
29 : 26
video
online
Prostějov - Napajedla
24 : 27
video
online
Sokolnice - Litovel
20 : 41
video
online
Jablonec - Jičín "B"
32 : 35
video
online
Ledeč n.S. - N.Veselí
19 : 15
video
online
Vsetín - Kostelec n.H.
29 : 28
video
online
Trnávka - Zubří jun.
33 : 27
video
online
Č.Budějovice A - Praha 4
19 : 44
video
online
Zlín - Bystřice p.H.
34 : 29
video
online
Olomouc - Hustopeče
33 : 24
video
online
Polanka - Karviná jun.
28 : 37
video
online
1.HC Pardubice - Šumperk
24 : 29
video
online
Písek - Košutka
32 : 23
video
online
Hr.Králové - Náchod
20 : 31
video
online
S.Vršovice - Dvůr Králové
28 : 25
video
online
Liberec - Louny
19 : 31
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.