Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Michal Hanák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
21.5. 18:00
AA186
Kopřivnice - Přerov
30 : 23
15.5. 10:30
AA152
Karviná - Plzeň
23 : 22
30.4. 18:00
AA147
Plzeň - Zubří
29 : 25
24.4. 17:00
AA174
Frýdek-Místek - Třeboň
26 : 24
27.3. 10:30
AA131
Hranice - Kopřivnice
31 : 28
19.2. 17:00
AA108
Kopřivnice - Lovosice
31 : 31
12.2. 18:00
AA099
Zubří - Jičín
27 : 18
21.11. 11:00
AA067
Přerov - Frýdek-Místek
32 : 29
28.10. 18:00
AA071
Karviná - Brno
38 : 30
17.10. 10:30
AA037
Plzeň - Přerov
40 : 25
6.10. 18:00
AA029
Zubří - Kopřivnice
37 : 24
3.10. 17:00
AA023
Frýdek-Místek - Plzeň
23 : 35
25.9. 16:30
AA017
Dukla - Lovosice
30 : 25
19.9. 11:00
AA007
Přerov - Zubří
24 : 28
1.liga mužů
17.4. 10:30
AB115
Kostelec n.H. - Dvůr Králové
20 : 30
2.liga mužů JM
10.4. 17:00
AE114
Juliánov - Maloměřice
35 : 32
27.2. 10:30
AE083
Hustopeče - Zlín
27 : 28
13.2. 10:30
AE070
Hustopeče - Maloměřice
26 : 28
12.12. 18:00
AE062
Telnice - Juliánov
32 : 25
4.12. 15:00
AE056
V. Meziříčí - Ivančice
31 : 25
28.11. 17:00
AE049
Juliánov - H.Brod
23 : 24
28.11. 10:30
AE053
Hustopeče - V. Meziříčí
34 : 31
10.10. 17:00
AE018
Telnice - Sokolnice
27 : 31
3.10. 10:30
AE010
Ivančice - Maloměřice
29 : 25
1.liga mladších dorostenců M
14.11. 12:30
AK041
N.Veselí - Zubří
14 : 32
6.11. 15:00
AK031
Brno - Kopřivnice
16 : 34
10.10. 15:00
AK015
Maloměřice - Zubří
14 : 46
2.liga mladších dorostenců M
17.4. 12:45
AM115
Kostelec n.H. - Rožnov
20 : 34
4.12. 13:00
AM056
Velké Meziříčí - HK Ivančice
17 : 24
Český pohár mužů
17.12. 18:00
AN079
Zubří - Třeboň
36 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.