Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenci nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Michal Hanák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
21.5. 18:00
AA186
Kopřivnice - Přerov
30 : 23
15.5. 10:30
AA152
Karviná - Plzeň
23 : 22
30.4. 18:00
AA147
Plzeň - Zubří
29 : 25
24.4. 17:00
AA174
Frýdek-Místek - Třeboň
26 : 24
27.3. 10:30
AA131
Hranice - Kopřivnice
31 : 28
19.2. 17:00
AA108
Kopřivnice - Lovosice
31 : 31
12.2. 18:00
AA099
Zubří - Jičín
27 : 18
21.11. 11:00
AA067
Přerov - Frýdek-Místek
32 : 29
28.10. 18:00
AA071
Karviná - Brno
38 : 30
17.10. 10:30
AA037
Plzeň - Přerov
40 : 25
6.10. 18:00
AA029
Zubří - Kopřivnice
37 : 24
3.10. 17:00
AA023
Frýdek-Místek - Plzeň
23 : 35
25.9. 16:30
AA017
Dukla - Lovosice
30 : 25
19.9. 11:00
AA007
Přerov - Zubří
24 : 28
1.liga mužů
17.4. 10:30
AB115
Kostelec n.H. - Dvůr Králové
20 : 30
2.liga mužů JM
10.4. 17:00
AE114
Juliánov - Maloměřice
35 : 32
27.2. 10:30
AE083
Hustopeče - Zlín
27 : 28
13.2. 10:30
AE070
Hustopeče - Maloměřice
26 : 28
12.12. 18:00
AE062
Telnice - Juliánov
32 : 25
4.12. 15:00
AE056
V. Meziříčí - Ivančice
31 : 25
28.11. 17:00
AE049
Juliánov - H.Brod
23 : 24
28.11. 10:30
AE053
Hustopeče - V. Meziříčí
34 : 31
10.10. 17:00
AE018
Telnice - Sokolnice
27 : 31
3.10. 10:30
AE010
Ivančice - Maloměřice
29 : 25
1.liga mladších dorostenců M
14.11. 12:30
AK041
N.Veselí - Zubří
14 : 32
6.11. 15:00
AK031
Brno - Kopřivnice
16 : 34
10.10. 15:00
AK015
Maloměřice - Zubří
14 : 46
2.liga mladších dorostenců M
17.4. 12:45
AM115
Kostelec n.H. - Rožnov
20 : 34
4.12. 13:00
AM056
Velké Meziříčí - HK Ivančice
17 : 24
Český pohár mužů
17.12. 18:00
AN079
Zubří - Třeboň
36 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
1.liga mladší dorostenci nadstavba 1-4 - výsledky
video
online
Jičín - Kopřivnice
23 : 34
video
online
Zubří - Dukla
34 : 31
video
online
Dukla - Zubří
29 : 34
video
online
Kopřivnice - Jičín
29 : 24
Tabulka střelců
Josef Jonáš
HC Dukla Praha
20
Michal Kasal
HC Zubří
16
Tomáš Tomeš
HBC Jičín
14
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Josef Jonáš
HC Dukla Praha
5
Jan Havelka
HBC Jičín
3
Radomír Válek
HC Zubří
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Žižkovský
KH Kopřivnice
6
Lukáš Václav
HC Zubří
6
Marek Bukovský
KH Kopřivnice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.