Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Finále Žákovské ligy starších žáků
Lubomír Kohout
Mateřský klub
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
Rok narození
1962
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.12.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
3.6. 18:00
AA160
Hranice - Karviná
23 : 26
28.5. 17:00
AA189
Třeboň - Frýdek-Místek
23 : 22
19.3. 16:30
AA126
Dukla - Brno
37 : 24
3.3. 19:00
AA117
Třeboň - Zubří
24 : 31
5.2. 18:00
AA094
Jičín - Dukla
18 : 24
4.12. 18:00
AA082
Kopřivnice - Brno
26 : 25
27.11. 17:00
AA075
Brno - Lovosice
23 : 38
21.11. 10:30
AA068
Hranice - Jičín
32 : 17
6.11. 17:00
AA053
Lovosice - Frýdek-Místek
32 : 26
2.11. 19:00
AA058
Třeboň - Karviná
32 : 43
1.liga mužů
14.11. 17:00
AB037
Jičín "B" - Kostelec n.H.
24 : 25
1.liga mladších dorostenců Č
14.11. 15:00
AJ037
Jičín - Č.Budějovice
30 : 24
W.H.I.L.
21.5. 18:00
AP212
Most - Písek
37 : 31
6.3. 15:00
AP142
Slavia - Bánovce n.B.
31 : 32
19.2. 17:00
AP130
Most - J.Hradec
30 : 20
29.1. 17:30
AP106
Olomouc - Partizánske
35 : 35
22.1. 15:00
AP101
Písek - Slavia
23 : 29
8.1. 19:00
AP091
J.Hradec - Bratislava
27 : 18
17.11. 18:00
AP075
Slavia - Partizánske
33 : 21
23.10. 17:00
AP046
Most - Bratislava
24 : 30
9.10. 15:00
AP032
Písek - J.Hradec
33 : 24
1.liga žen
13.2. 17:00
AR066
Slavia j. - Liberec
35 : 28
1.liga starších dorostenek
13.2. 13:00
AU066
Slavia - Písek
20 : 24
Český pohár žen
11.12. 18:00
AY027
Most - Olomouc
33 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina J - výsledky
video
online
Dukla 6 - F.-Místek A
10 : 0 k.
video
online
N. Veselí - Zlín
22 : 22
video
online
N. Veselí - Dukla 6
21 : 22
video
online
Zlín - F.-Místek A
10 : 0 k.
video
online
F.-Místek A - N. Veselí
0 : 10 k.
video
online
Dukla 6 - Zlín
17 : 16
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.