Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Daniela Radová
Mateřský klub
DHC Slavia Praha
Rok narození
1979
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
7.5. 15:00
AE130
Prostějov - Hustopeče
23 : 32
2.4. 17:00
AE108
Ivančice - Hustopeče
27 : 22
2.liga starších dorostenců M
7.5. 13:00
AI130
Prostějov - V. Bystřice
40 : 37
1.liga mladších dorostenců M
7.5. 17:00
AK130
Prostějov - Kopřivnice
19 : 40
2.liga mladších dorostenců M
2.4. 15:00
AM108
HK Ivančice - V. Bystřice
41 : 32
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
28.5. 13:00
WX004
Zlín - H.Brod
34 : 24
1.liga mladších dorostenek M
30.4. 13:00
AX119
Kunovice - Zábřeh
16 : 23
Finále Žákovské ligy starších žaček
5.6. 12:30
AZA014
Slavia - Písek B
19 : 14
5.6. 09:30
AZA011
VŠ Plzeň - Kobylisy II
21 : 15
4.6. 16:45
AZA009
Kobylisy II - Zora Olomouc
21 : 21
4.6. 13:45
AZA006
Písek B - Kobylisy II
22 : 23
4.6. 10:45
AZA003
Zora Olomouc - Písek B
24 : 16
Jihomoravská liga mužů
2.4. 18:45
LA080
HK Ivančice B - Tišnov
25 : 31
Jihomoravská liga st. žáků
2.4. 13:30
LF140
Ivančice - HK KP Brno
19 : 36
Středomoravská liga muži
1.5. 17:00
OA095
Zlín B - Žeravice
33 : 25
Středomoravská liga starších žaček
4.5. 16:30
OL016
DHK Uherské Hradiště - Zlín "A"
11 : 26
Divize starších žaček
27.3. 10:00
OM003
Kunovice - Zlín "B"
18 : 24
Středomoravská liga mladších žaček
11.5. 16:30
OS016
Uherské Hradiště - Žeravice
23 : 15
Divize mladších žaček
27.3. 11:15
OT003
Kunovice - Otrokovice
20 : 8
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.