Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Petr Pešek
Mateřský klub
TJ Chemička Ústí n. L.
Rok narození
1960
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladších dorostenců Č
12.12. 14:30
AJ066
Louny - Dukla
18 : 30
21.11. 15:00
AJ048
Jičín - Ml. Boleslav
43 : 20
15.10. 16:00
AJ023
Dukla - Jičín
31 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
7.5. 15:00
AL128
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
26.3. 15:00
AL100
TJ košutka - Zruč n.S.
26 : 39
30.11. 16:30
AL051
Ústí n.L. - Třeboň
29 : 29
9.11. 16:30
AL040
Ústí n.L. - Zruč n.S.
33 : 36
W.H.I.L.
21.5. 17:30
AP310
Bratislava - Bánovce n.B.
22 : 23
11.5. 17:00
AP207
Most - J.Hradec
31 : 24
30.4. 17:30
AP293
Michalovce - Bratislava
32 : 21
2.4. 18:00
AP169
J.Hradec - Olomouc
20 : 25
26.2. 18:00
AP139
Bánovce n.B. - Šaľa
31 : 31
22.1. 17:00
AP100
Most - Šaľa
31 : 27
13.11. 15:00
AP071
Písek - Olomouc
24 : 23
6.11. 17:30
AP064
Olomouc - Bánovce n.B.
30 : 28
27.10. 18:00
AP052
J.Hradec - Šaľa
18 : 21
23.10. 16:00
AP045
Písek - Partizánske
34 : 30
1.liga žen
15.5. 15:30
AR131
Kobylisy - Poruba B
21 : 22
10.4. 11:00
AR106
Liberec - Astra
28 : 23
19.3. 14:30
AR096
HC Plzeň - Olomouc j.
32 : 24
24.10. 11:30
AR035
Kobylisy - Č.Budějovice
24 : 22
2.liga žen Č
9.4. 17:00
AS108
Ústí n.L. - Milevsko
33 : 22
5.3. 19:00
AS081
Most B - S.Vršovice
26 : 26
1.liga starších dorostenek
15.5. 13:45
AU131
Kobylisy - Poruba
18 : 26
19.3. 16:30
AU096
HC Plzeň - Olomouc
27 : 24
24.10. 13:30
AU035
Kobylisy - Č.Budějovice
23 : 24
1.liga mladších dorostenek Č
15.5. 12:00
AW131
Kobylisy - HK Spartak Ústí n.L.
21 : 22
9.4. 15:00
AW108
HK Spartak Ústí n.L. - HC Plzeň
22 : 36
19.3. 12:30
AW096
HC Plzeň - J.Hradec
31 : 20
Severočeská liga muži
29.5. 12:00
MU-029
Děčín - Žatec
26 : 25
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Dukla
28 : 41
video
online
Třeboň - Lovosice
23 : 27
video
online
Brno - Zubří
27 : 37
video
online
Hranice - Kopřivnice
31 : 28
video
online
Plzeň - Karviná
28 : 18
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
17
0
5
638 : 551
34
2
Lovosice
22
16
2
4
678 : 574
34
3
Karviná
22
14
3
5
648 : 589
31
4
Dukla
22
15
0
7
664 : 561
30
5
Plzeň
22
14
0
8
659 : 532
28
6
Hranice
22
13
1
8
612 : 558
27
7
Jičín
22
9
4
9
571 : 567
22
8
Frýdek-Místek
22
7
0
15
630 : 674
14
9
Třeboň
22
6
1
15
565 : 679
13
10
Přerov
22
6
0
16
600 : 719
12
11
Kopřivnice
22
4
2
16
574 : 693
10
12
Brno
22
4
1
17
595 : 737
9
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.