Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Petr Pešek
Mateřský klub
TJ Chemička Ústí n. L.
Rok narození
1960
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
1.6. 19:00
AA192
Jičín - Kopřivnice
29 : 28
20.5. 18:00
AA156
Plzeň - Dukla
29 : 30
23.4. 17:00
AA172
Brno - Kopřivnice
40 : 31
18.3. 19:00
AA121
Jičín - Přerov
37 : 24
19.2. 18:00
AA107
Jičín - Karviná
28 : 28
11.2. 18:00
AA102
Plzeň - Třeboň
41 : 19
11.12. 16:30
AA087
Dukla - Kopřivnice
34 : 24
10.11. 18:00
AA055
Přerov - Jičín
29 : 27
16.10. 17:00
AA042
Lovosice - Kopřivnice
33 : 24
13.10. 18:00
AA036
Třeboň - Plzeň
25 : 31
9.10. 17:00
AA027
Brno - Frýdek-Místek
35 : 33
25.9. 19:00
AA015
Plzeň - Jičín
26 : 23
19.9. 10:30
AA008
Karviná - Dukla
30 : 20
1.liga mužů
7.5. 17:00
AB128
Dvůr Králové - Ostrava
30 : 24
26.3. 17:00
AB100
Košutka - Litovel
24 : 23
5.12. 17:00
AB059
Jičín "B" - Ostrava
29 : 25
21.11. 17:00
AB048
Jičín "B" - Dvůr Králové
30 : 25
2 liga mužů JZČ
17.10. 17:00
AC020
Chodov B - Písek
24 : 27
10.10. 16:00
AC015
Rokycany - VŠ Plzeň
19 : 36
2.liga mužů SVČ
4.5. 20:00
AD130
Most - S.Vršovice
22 : 35
17.4. 17:00
AD117
Most - Ústí n.L.
21 : 38
9.4. 13:00
AD112
Ústí n.L. - Jablonec
31 : 28
12.12. 17:00
AD066
Louny - Dukla jun.
31 : 31
16.10. 10:00
AD023
Dukla jun. - Chomutov
27 : 28
1.liga starších dorostenců
15.10. 18:00
AG023
Dukla - Jičín
32 : 36
2.liga starších dorostenců Č
8.5. 17:00
AH127
Liberec - HC Plzeň
33 : 29
12.12. 12:00
AH066
Louny - L.Vršovice
35 : 29
17.10. 15:00
AH020
Chodov - Lovosice
22 : 25
10.10. 14:00
AH015
Rokycany - Louny
31 : 23
3.10. 17:00
AH007
Liberec - Lovosice
32 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Dukla
28 : 41
video
online
Třeboň - Lovosice
23 : 27
video
online
Brno - Zubří
27 : 37
video
online
Hranice - Kopřivnice
31 : 28
video
online
Plzeň - Karviná
28 : 18
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
17
0
5
638 : 551
34
2
Lovosice
22
16
2
4
678 : 574
34
3
Karviná
22
14
3
5
648 : 589
31
4
Dukla
22
15
0
7
664 : 561
30
5
Plzeň
22
14
0
8
659 : 532
28
6
Hranice
22
13
1
8
612 : 558
27
7
Jičín
22
9
4
9
571 : 567
22
8
Frýdek-Místek
22
7
0
15
630 : 674
14
9
Třeboň
22
6
1
15
565 : 679
13
10
Přerov
22
6
0
16
600 : 719
12
11
Kopřivnice
22
4
2
16
574 : 693
10
12
Brno
22
4
1
17
595 : 737
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.