Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavel Šohaj
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
16.4. 15:00
AE117
Prostějov - Telnice
30 : 25
5.3. 18:00
AE087
Zlín - Ivančice
37 : 27
20.11. 15:00
AE047
Prostějov - Zlín
26 : 34
10.10. 15:30
AE017
Zlín - Hustopeče
28 : 28
2.liga mužů SM
10.4. 10:30
AF110
V. Bystřice - Zubří jun.
29 : 20
27.2. 10:30
AF082
Holešov - L.Zubří
30 : 25
28.11. 10:30
AF053
V. Bystřice - Trnávka
26 : 19
13.11. 17:30
AF040
Vsetín - Trnávka
27 : 27
7.11. 13:00
AF031
Přerov "B" - V. Bystřice
25 : 27
17.10. 10:30
AF021
Holešov - Paskov
35 : 32
25.9. 18:00
AF002
Olomouc - Zubří jun.
30 : 37
2.liga starších dorostenců M
16.4. 13:00
AI117
Prostějov - Vsetín
37 : 34
28.11. 14:30
AI053
V. Bystřice - Litovel
27 : 27
20.11. 13:00
AI047
Prostějov - Zlín
26 : 45
13.11. 15:30
AI040
Vsetín - Litovel
28 : 39
7.11. 11:00
AI031
Přerov - V. Bystřice
17 : 22
10.10. 17:30
AI017
Zlín - V. Bystřice
25 : 24
25.9. 14:00
AI002
Olomouc - Luhačovice
20 : 21
1.liga mladších dorostenců M
13.2. 12:30
AK069
Hranice - Prostějov
36 : 28
20.11. 17:00
AK047
Prostějov - Zlín
35 : 32
10.10. 13:30
AK017
Zlín - Kopřivnice
20 : 37
2.liga mladších dorostenců M
28.11. 12:30
AM053
V. Bystřice - Velké Meziříčí
36 : 34
25.9. 16:00
AM002
STM Olomouc - Bystřice p.H.
20 : 26
1.liga mladších dorostenek M
20.3. 11:30
AX092
Veselí n.M. - Otrokovice
25 : 21
SML Starší žáci
13.11. 09:50
NC048
Vsetín - Ostrava A
19 : 23
SML Mladší žáci
13.11. 08:30
ND048
Vsetín - Ostrava A
10 : 20
Středomoravská liga muži
12.6. 10:30
OA131
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
29.5. 10:30
OA119
Bystřice "B" - Kostelec B
31 : 29
27.3. 14:30
OA069
Zlín B - Tatran Litovel B
24 : 30
11.9. 00:00
OA010
Zlín B - U.Hradiště
35 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.