Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavel Šohaj
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
16.4. 15:00
AE117
Prostějov - Telnice
30 : 25
5.3. 18:00
AE087
Zlín - Ivančice
37 : 27
20.11. 15:00
AE047
Prostějov - Zlín
26 : 34
10.10. 15:30
AE017
Zlín - Hustopeče
28 : 28
2.liga mužů SM
10.4. 10:30
AF110
V. Bystřice - Zubří jun.
29 : 20
27.2. 10:30
AF082
Holešov - L.Zubří
30 : 25
28.11. 10:30
AF053
V. Bystřice - Trnávka
26 : 19
13.11. 17:30
AF040
Vsetín - Trnávka
27 : 27
7.11. 13:00
AF031
Přerov "B" - V. Bystřice
25 : 27
17.10. 10:30
AF021
Holešov - Paskov
35 : 32
25.9. 18:00
AF002
Olomouc - Zubří jun.
30 : 37
2.liga starších dorostenců M
16.4. 13:00
AI117
Prostějov - Vsetín
37 : 34
28.11. 14:30
AI053
V. Bystřice - Litovel
27 : 27
20.11. 13:00
AI047
Prostějov - Zlín
26 : 45
13.11. 15:30
AI040
Vsetín - Litovel
28 : 39
7.11. 11:00
AI031
Přerov - V. Bystřice
17 : 22
10.10. 17:30
AI017
Zlín - V. Bystřice
25 : 24
25.9. 14:00
AI002
Olomouc - Luhačovice
20 : 21
1.liga mladších dorostenců M
13.2. 12:30
AK069
Hranice - Prostějov
36 : 28
20.11. 17:00
AK047
Prostějov - Zlín
35 : 32
10.10. 13:30
AK017
Zlín - Kopřivnice
20 : 37
2.liga mladších dorostenců M
28.11. 12:30
AM053
V. Bystřice - Velké Meziříčí
36 : 34
25.9. 16:00
AM002
STM Olomouc - Bystřice p.H.
20 : 26
1.liga mladších dorostenek M
20.3. 11:30
AX092
Veselí n.M. - Otrokovice
25 : 21
SML Starší žáci
13.11. 09:50
NC048
Vsetín - Ostrava A
19 : 23
SML Mladší žáci
13.11. 08:30
ND048
Vsetín - Ostrava A
10 : 20
Středomoravská liga muži
12.6. 10:30
OA131
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
29.5. 10:30
OA119
Bystřice "B" - Kostelec B
31 : 29
27.3. 14:30
OA069
Zlín B - Tatran Litovel B
24 : 30
11.9. 00:00
OA010
Zlín B - U.Hradiště
35 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Prostějov - Hustopeče
23 : 32
video
online
V. Meziříčí - Bohunice
26 : 34
video
online
H.Brod - Zlín
30 : 29
video
online
Maloměřice - Sokolnice
34 : 29
video
online
SK Kuřim - Ivančice
31 : 33
video
online
Juliánov - Telnice
30 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
17
2
3
747 : 607
36
2
Maloměřice
22
16
1
5
687 : 623
33
3
Ivančice
22
15
2
5
606 : 533
32
4
Hustopeče
22
13
4
5
680 : 581
28
5
Sokolnice
22
10
2
10
568 : 602
22
6
SK Kuřim
22
10
0
12
666 : 686
20
7
H.Brod
22
9
2
11
574 : 632
20
8
Bohunice
22
7
4
11
566 : 584
18
9
V. Meziříčí
22
8
2
12
612 : 596
18
10
Prostějov
22
7
1
14
591 : 668
15
11
Telnice
22
5
2
15
620 : 705
12
12
Juliánov
22
4
0
18
553 : 653
8
Tabulka střelců
Jan Kupa
Sokol Telnice
185
Jakub Vraný
Tatran Bohunice
149
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
133
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
Sokol Telnice
74
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
37
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Chlubna
TJ Sokol Velké Meziříčí
60
Stanislav Večeřa
HK Ivančice
52
Pavel Kříbala
TJ Sokol Velké Meziříčí
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.