Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavla Skružná
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
27.3. 17:00
AC101
Bohemians - Bolevec
23 : 18
4.12. 18:00
AC056
Praha 4 - Sez. Ústí
19 : 19
28.11. 17:00
AC049
Bohemians - Ledeč n.S.
28 : 27
14.11. 17:00
AC042
Chodov B - Sez. Ústí
17 : 24
2.liga mužů SVČ
16.4. 10:00
AD119
Dukla jun. - S.Vršovice
36 : 23
9.4. 17:00
AD113
TJ Sokol Bělá - Most
23 : 13
26.3. 14:00
AD097
S.Vršovice - Kolín
22 : 25
19.3. 10:00
AD095
Náchod "B" - Ústí n.L.
18 : 23
13.2. 17:00
AD071
1.HC Pardubice - Ml. Boleslav
25 : 21
24.10. 17:00
AD030
1.HC Pardubice - S.Vršovice
25 : 17
9.10. 18:00
AD016
Ml. Boleslav - Náchod "B"
31 : 17
2.liga mužů JM
7.11. 17:00
AE031
H.Brod - Hustopeče
27 : 27
1.liga starších dorostenců
16.4. 14:00
AG119
Dukla - Kopřivnice
30 : 31
2.liga starších dorostenců Č
27.2. 15:00
AH084
Chrudim - Lovosice
21 : 28
19.9. 12:00
AH046
TJ Kutná Hora - Lovosice
29 : 30
1.liga mladších dorostenců Č
16.4. 12:00
AJ119
Dukla - S.Vršovice
40 : 26
26.3. 12:00
AJ097
S.Vršovice - Č.Budějovice
21 : 31
9.10. 16:00
AJ016
Ml. Boleslav - Náchod
17 : 40
2.liga mladších dorostenců Č
26.3. 10:00
AL097
Vršovice B - Ledeč n.S.
23 : 26
27.2. 12:30
AL084
Chrudim - Ústí n.L.
14 : 19
12.11. 18:00
AL004
Úvaly - Vršovice B
38 : 23
24.10. 14:45
AL030
Chrudim - Vršovice B
19 : 18
2.liga žen Č
12.3. 16:15
AS087
Strakonice - Ústí n.L.
18 : 24
1.liga mladších dorostenek Č
7.5. 10:30
AW125
Háje - S.Vršovice
32 : 23
19.2. 10:30
AW072
Háje - H.Brod
14 : 32
6.10. 16:15
AW022
Slavia - Pardubice
28 : 21
Český pohár žen
28.9. 18:00
AY011
Kobylisy - Slavia j.
29 : 35
Žákovská liga starších žaček
22.1. 15:10
AZ018
Velké Meziříčí - Zlín "A"
20 : 21
22.1. 14:20
AZ017
S.Vršovice - Hlučín
11 : 14
22.1. 11:50
AZ014
S.Vršovice - Velké Meziříčí
19 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - Náchod
29 : 24
video
online
Ml. Boleslav - Lovosice
17 : 30
video
online
Dukla - Louny
34 : 24
video
online
Jičín - Strakonice
36 : 28
video
online
Č.Budějovice - Talent Plzeň
22 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
18
0
2
648 : 467
36
2
Jičín
20
16
2
2
622 : 494
34
3
Lovosice
20
15
0
5
606 : 534
30
4
Louny
20
11
0
9
606 : 570
22
5
Talent Plzeň
20
10
1
9
579 : 512
21
6
Strakonice
20
10
1
9
552 : 521
21
7
Náchod
20
9
1
10
586 : 580
19
8
Č.Budějovice
20
7
1
12
572 : 589
15
9
Kobylisy
20
6
1
13
475 : 536
13
10
S.Vršovice
20
3
2
15
480 : 585
8
11
Ml. Boleslav
20
0
1
19
372 : 710
1
Tabulka střelců
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
189
Roman Marienka
ČZ HBC Strakonice 1921
175
Dominik Čurda
HBC Jičín
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Král
ČZ HBC Strakonice 1921
36
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
28
Ondřej Severin
Loko České Budějovice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Janoušek
TJ AŠ Mladá Boleslav
54
Michal Vaněk
HC TJ Náchod
52
Tomáš Faltejsek
Sokol Vršovice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.