Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní část
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavla Skružná
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
27.3. 17:00
AC101
Bohemians - Bolevec
23 : 18
4.12. 18:00
AC056
Praha 4 - Sez. Ústí
19 : 19
28.11. 17:00
AC049
Bohemians - Ledeč n.S.
28 : 27
14.11. 17:00
AC042
Chodov B - Sez. Ústí
17 : 24
2.liga mužů SVČ
16.4. 10:00
AD119
Dukla jun. - S.Vršovice
36 : 23
9.4. 17:00
AD113
TJ Sokol Bělá - Most
23 : 13
26.3. 14:00
AD097
S.Vršovice - Kolín
22 : 25
19.3. 10:00
AD095
Náchod "B" - Ústí n.L.
18 : 23
13.2. 17:00
AD071
1.HC Pardubice - Ml. Boleslav
25 : 21
24.10. 17:00
AD030
1.HC Pardubice - S.Vršovice
25 : 17
9.10. 18:00
AD016
Ml. Boleslav - Náchod "B"
31 : 17
2.liga mužů JM
7.11. 17:00
AE031
H.Brod - Hustopeče
27 : 27
1.liga starších dorostenců
16.4. 14:00
AG119
Dukla - Kopřivnice
30 : 31
2.liga starších dorostenců Č
27.2. 15:00
AH084
Chrudim - Lovosice
21 : 28
19.9. 12:00
AH046
TJ Kutná Hora - Lovosice
29 : 30
1.liga mladších dorostenců Č
16.4. 12:00
AJ119
Dukla - S.Vršovice
40 : 26
26.3. 12:00
AJ097
S.Vršovice - Č.Budějovice
21 : 31
9.10. 16:00
AJ016
Ml. Boleslav - Náchod
17 : 40
2.liga mladších dorostenců Č
26.3. 10:00
AL097
Vršovice B - Ledeč n.S.
23 : 26
27.2. 12:30
AL084
Chrudim - Ústí n.L.
14 : 19
12.11. 18:00
AL004
Úvaly - Vršovice B
38 : 23
24.10. 14:45
AL030
Chrudim - Vršovice B
19 : 18
2.liga žen Č
12.3. 16:15
AS087
Strakonice - Ústí n.L.
18 : 24
1.liga mladších dorostenek Č
7.5. 10:30
AW125
Háje - S.Vršovice
32 : 23
19.2. 10:30
AW072
Háje - H.Brod
14 : 32
6.10. 16:15
AW022
Slavia - Pardubice
28 : 21
Český pohár žen
28.9. 18:00
AY011
Kobylisy - Slavia j.
29 : 35
Žákovská liga starších žaček
22.1. 15:10
AZ018
Velké Meziříčí - Zlín "A"
20 : 21
22.1. 14:20
AZ017
S.Vršovice - Hlučín
11 : 14
22.1. 11:50
AZ014
S.Vršovice - Velké Meziříčí
19 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Vršovice - Louny
34 : 30
video
online
Ml.Boleslav - Lovosice
19 : 20
video
online
Rokycany - Chrudim
29 : 14
video
online
Liberec - HC Plzeň
33 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
18
14
2
2
552 : 411
30
2
Louny
18
13
1
4
528 : 433
27
3
Lovosice
18
13
1
4
463 : 403
25
4
Chodov
18
11
1
6
521 : 417
23
5
L.Vršovice
18
8
2
8
464 : 439
18
6
HC Plzeň
18
8
0
10
364 : 392
16
7
Rokycany
18
8
0
10
485 : 502
16
8
Ml.Boleslav
18
5
1
12
406 : 429
11
9
TJ Kutná Hora
18
4
0
14
407 : 586
8
10
Chrudim
18
2
0
16
350 : 528
4
11
Most
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Martin Špinka
HK Rokycany
161
Matyáš Burda
Liberec Handball
157
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Fanta
Lokomotiva Vršovice
48
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
35
Matyáš Burda
Liberec Handball
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Hrdlička
HK Lovosice
58
Vojtěch Kuře
TJ Sparta Kutná Hora
52
Václav Pospíšil
TJ Sokol Chrudim
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.