Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
Rozpis soutěže
základní
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavel Válek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
14.5. 17:00
AA182
Třeboň - Kopřivnice
24 : 20
8.5. 10:30
AA148
Hranice - Zubří
27 : 30
30.4. 16:30
AA146
Dukla - Lovosice
32 : 31
17.4. 10:30
AA140
Karviná - Zubří
25 : 25
26.3. 17:00
AA128
Brno - Zubří
27 : 37
26.2. 17:30
AA114
Plzeň - Brno
34 : 19
20.2. 17:00
AA106
Frýdek-Místek - Zubří
27 : 34
24.11. 17:30
AA074
Dukla - Karviná
32 : 28
13.11. 17:00
AA064
Lovosice - Třeboň
40 : 24
10.11. 18:00
AA059
Plzeň - Zubří
23 : 24
23.10. 17:00
AA047
Třeboň - Dukla
22 : 35
20.10. 16:30
AA006
Dukla - Zubří
34 : 27
13.10. 18:00
AA033
Jičín - Zubří
27 : 19
12.9. 17:00
AA002
Jičín - Hranice
20 : 18
1.liga mužů
14.11. 16:00
AB038
Dvůr Králové - Šumperk
26 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
14.11. 14:00
AL038
D.Králové - Třeboň
34 : 25
Český pohár mužů
1.12. 17:30
AN077
Praha 4 - Zubří
27 : 30
16.11. 18:30
AN072
Náchod - Dukla
25 : 27
28.9. 18:00
AN063
S.Vršovice - Lovosice
23 : 41
W.H.I.L.
21.5. 17:30
AP305
Šaľa - Michalovce
22 : 27
7.5. 18:00
AP298
Bánovce n.B. - Šaľa
21 : 19
19.3. 17:00
AP159
Veselí n.M. - Michalovce
25 : 32
19.2. 15:30
AP132
Trenčín - Partizánske
25 : 26
13.2. 15:00
AP126
Slavia - Šaľa
31 : 23
8.1. 17:00
AP086
Veselí n.M. - Písek
34 : 31
21.11. 18:00
AP081
Slavia - Michalovce
28 : 31
28.10. 15:00
AP055
Písek - Michalovce
32 : 37
Český pohár žen
28.9. 16:00
AY014
S.Vršovice - Č.Budějovice
16 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Talent Plzeň
29 : 28
video
online
Frýdek-Místek - Ostrava
23 : 29
video
online
Dukla - Zubří
34 : 43
video
online
Karviná - Náchod
37 : 18
video
online
Jičín - N.Veselí
32 : 22
video
online
Třeboň - Kopřivnice
28 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
22
21
1
0
718 : 533
43
2
Karviná
22
18
2
2
771 : 608
38
3
Talent Plzeň
22
14
2
6
665 : 557
30
4
Zubří
22
12
0
10
709 : 672
24
5
Dukla
22
10
3
9
668 : 637
23
6
Frýdek-Místek
22
10
3
9
554 : 545
23
7
Kopřivnice
22
9
0
13
614 : 626
18
8
Náchod
22
6
3
13
537 : 624
15
9
Ostrava
22
6
2
14
533 : 635
14
10
Bohunice
22
7
0
15
589 : 693
14
11
N.Veselí
22
6
0
16
583 : 642
12
12
Třeboň
22
5
0
17
482 : 651
8
Tabulka střelců
David Krahulec
HCB OKD Karviná
165
Slavomír Mlotek
HCB OKD Karviná
155
Tomáš Babák
HBC Jičín
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Slavomír Mlotek
HCB OKD Karviná
32
Jakub Kubeček
HC TJ Náchod
31
Petr Kremláček
Sokol Nové Veselí
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Kovařík
Sokol Nové Veselí
50
Jiří Drbohlav
HBC Jičín
50
Vojtěch Žižkovský
KH Kopřivnice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.