Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Rozpis soutěže
základní
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Václav Horáček
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
28.5. 16:30
AA158
Dukla - Zubří
31 : 25
22.5. 11:00
AA154
Hranice - Lovosice
24 : 24
25.4. 10:30
AA144
Lovosice - Karviná
38 : 26
17.4. 16:00
AA171
Přerov - Kopřivnice
34 : 27
10.4. 10:30
AA138
Zubří - Lovosice
28 : 28
3.4. 10:30
AA135
Karviná - Dukla
26 : 25
20.3. 10:00
AA125
Zubří - Plzeň
24 : 21
6.3. 16:00
AA119
Frýdek-Místek - Lovosice
35 : 31
27.2. 10:30
AA112
Hranice - Zubří
22 : 26
6.2. 19:00
AA091
Přerov - Třeboň
34 : 30
12.12. 10:30
AA090
Hranice - Třeboň
34 : 23
11.12. 17:30
AA086
Zubří - Lovosice
33 : 24
13.11. 18:00
AA066
Jičín - Frýdek-Místek
32 : 19
10.11. 17:30
AA057
Hranice - Lovosice
23 : 29
6.11. 18:00
AA054
Kopřivnice - Jičín
25 : 25
13.10. 18:00
AA034
Frýdek-Místek - Dukla
30 : 28
30.9. 18:00
AA021
Kopřivnice - Dukla
20 : 33
26.9. 10:30
AA018
Zubří - Karviná
23 : 22
2.liga mužů JM
28.11. 10:30
AE053
Hustopeče - V. Meziříčí
34 : 31
26.9. 15:00
AE002
Bohunice - SK Kuřim
28 : 23
1.liga starších dorostenců
7.5. 11:00
AG127
Bohunice - Talent Plzeň
29 : 28
Český pohár mužů
18.12. 10:00
AN080
Karviná - Zubří
34 : 27
W.H.I.L.
15.5. 11:00
AP304
Michalovce - Šaľa
32 : 22
27.3. 16:00
AP162
Olomouc - Písek
21 : 22
3.3. 18:00
AP114
Veselí n.M. - Slavia
20 : 27
26.2. 17:00
AP140
Poruba - Slavia
21 : 33
3.10. 15:00
AP023
Slavia - Veselí n.M.
28 : 25
18.9. 18:00
AP016
Michalovce - Bratislava
38 : 27
11.9. 17:30
AP008
Olomouc - Veselí n.M.
18 : 26
Jihomoravská liga mužů
9.4. 17:00
LA085
D. Cerekev - Brno IV
29 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov "B" - Paskov
30 : 23
video
online
Olomouc - Holešov
30 : 25
video
online
Napajedla - Polanka
0 : 10 k.
video
online
Havířov - V. Bystřice
29 : 26
video
online
L.Zubří - Vsetín
27 : 28
video
online
Trnávka - Zubří jun.
26 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
22
16
0
6
577 : 500
32
2
Olomouc
22
15
1
6
653 : 590
31
3
Zubří jun.
22
15
0
7
694 : 616
30
4
Napajedla
22
14
1
7
632 : 605
29
5
Vsetín
22
11
2
9
664 : 604
24
6
Polanka
22
11
1
10
620 : 563
23
7
Havířov
22
11
0
11
647 : 639
22
8
Holešov
22
11
0
11
630 : 623
22
9
Trnávka
22
6
3
13
572 : 614
15
10
Přerov "B"
22
6
1
15
576 : 673
13
11
L.Zubří
22
6
0
16
518 : 648
12
12
Paskov
22
5
1
16
526 : 634
11
Tabulka střelců
Pavel Mazáč
TJ STM Olomouc
156
Petr Zetík
TJ Holešov
144
Tomáš Balůsek
TJ Holešov
143
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Skřídlo
SK Velká Bystřice
36
Tomáš Balůsek
TJ Holešov
36
Pavel Mazáč
TJ STM Olomouc
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Ocásek
Sokol Trnávka
64
David Mužík
Sokol HC Přerov B
54
Dalibor Brož
Sokol Trnávka
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.