Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenci nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Václav Horáček
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
28.5. 16:30
AA158
Dukla - Zubří
31 : 25
22.5. 11:00
AA154
Hranice - Lovosice
24 : 24
25.4. 10:30
AA144
Lovosice - Karviná
38 : 26
17.4. 16:00
AA171
Přerov - Kopřivnice
34 : 27
10.4. 10:30
AA138
Zubří - Lovosice
28 : 28
3.4. 10:30
AA135
Karviná - Dukla
26 : 25
20.3. 10:00
AA125
Zubří - Plzeň
24 : 21
6.3. 16:00
AA119
Frýdek-Místek - Lovosice
35 : 31
27.2. 10:30
AA112
Hranice - Zubří
22 : 26
6.2. 19:00
AA091
Přerov - Třeboň
34 : 30
12.12. 10:30
AA090
Hranice - Třeboň
34 : 23
11.12. 17:30
AA086
Zubří - Lovosice
33 : 24
13.11. 18:00
AA066
Jičín - Frýdek-Místek
32 : 19
10.11. 17:30
AA057
Hranice - Lovosice
23 : 29
6.11. 18:00
AA054
Kopřivnice - Jičín
25 : 25
13.10. 18:00
AA034
Frýdek-Místek - Dukla
30 : 28
30.9. 18:00
AA021
Kopřivnice - Dukla
20 : 33
26.9. 10:30
AA018
Zubří - Karviná
23 : 22
2.liga mužů JM
28.11. 10:30
AE053
Hustopeče - V. Meziříčí
34 : 31
26.9. 15:00
AE002
Bohunice - SK Kuřim
28 : 23
1.liga starších dorostenců
7.5. 11:00
AG127
Bohunice - Talent Plzeň
29 : 28
Český pohár mužů
18.12. 10:00
AN080
Karviná - Zubří
34 : 27
W.H.I.L.
15.5. 11:00
AP304
Michalovce - Šaľa
32 : 22
27.3. 16:00
AP162
Olomouc - Písek
21 : 22
3.3. 18:00
AP114
Veselí n.M. - Slavia
20 : 27
26.2. 17:00
AP140
Poruba - Slavia
21 : 33
3.10. 15:00
AP023
Slavia - Veselí n.M.
28 : 25
18.9. 18:00
AP016
Michalovce - Bratislava
38 : 27
11.9. 17:30
AP008
Olomouc - Veselí n.M.
18 : 26
Jihomoravská liga mužů
9.4. 17:00
LA085
D. Cerekev - Brno IV
29 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
1.liga mladší dorostenci nadstavba 1-4 - výsledky
video
online
Jičín - Kopřivnice
23 : 34
video
online
Zubří - Dukla
34 : 31
video
online
Dukla - Zubří
29 : 34
video
online
Kopřivnice - Jičín
29 : 24
Tabulka střelců
Josef Jonáš
HC Dukla Praha
20
Michal Kasal
HC Zubří
16
Tomáš Tomeš
HBC Jičín
14
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Josef Jonáš
HC Dukla Praha
5
Jan Havelka
HBC Jičín
3
Radomír Válek
HC Zubří
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Žižkovský
KH Kopřivnice
6
Lukáš Václav
HC Zubří
6
Marek Bukovský
KH Kopřivnice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.