Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jiří Semerád
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.2. 15:30
AC067
Ledeč n.S. - Praha 4
24 : 29
2.liga mužů SVČ
1.5. 17:00
AD124
1.HC Pardubice - Most
36 : 10
9.4. 10:00
AD109
Náchod "B" - Kolín
21 : 24
5.3. 17:00
AD087
TJ Sokol Bělá - Náchod "B"
31 : 22
27.2. 17:00
AD084
1.HC Pardubice - Ústí n.L.
33 : 30
12.2. 12:00
AD067
Kolín - Dukla jun.
21 : 23
11.12. 10:00
AD065
Náchod "B" - Jablonec
17 : 24
27.11. 10:00
AD054
Náchod "B" - Louny
18 : 28
14.11. 16:30
AD038
Ml. Boleslav - Most
30 : 21
31.10. 17:00
AD057
Jablonec - S.Vršovice
18 : 21
16.10. 10:00
AD021
Náchod "B" - TJ Sokol Bělá
30 : 23
9.10. 17:00
AD017
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
24 : 21
25.9. 17:00
AD002
Jablonec - Louny
22 : 24
2.liga mužů JM
5.12. 17:00
AE055
H.Brod - Bohunice
22 : 22
1.liga starších dorostenců
27.11. 15:00
AG054
Náchod - Zubří
21 : 30
20.11. 16:00
AG048
Jičín - Frýdek-Místek
26 : 17
16.10. 15:00
AG021
Náchod - Talent Plzeň
31 : 35
2.liga starších dorostenců Č
7.11. 13:30
AH035
TJ Kutná Hora - Ml.Boleslav
18 : 31
24.10. 11:00
AH030
Chrudim - Chodov
18 : 31
1.liga mladších dorostenců Č
9.4. 12:30
AJ109
Náchod - Č.Budějovice
31 : 34
11.12. 12:30
AJ065
Náchod - Kobylisy
32 : 24
27.11. 12:30
AJ054
Náchod - Louny
28 : 32
16.10. 12:30
AJ021
Náchod - Talent Plzeň
34 : 30
2.liga mladších dorostenců Č
8.5. 10:00
AL129
Úvaly - Chrudim
27 : 20
1.5. 14:45
AL124
Chrudim - Třeboň
23 : 20
16.4. 18:00
AL119
Zruč n.S. - Vršovice B
36 : 22
31.10. 15:00
AL057
Jablonec - Vršovice B
24 : 20
Český pohár mužů
19.9. 17:00
AN040
1.HC Pardubice - Šumperk
24 : 29
5.9. 10:30
AN013
Kutná Hora - Ledeč n.S.
20 : 32
2.liga žen Č
1.5. 09:30
AS117
1.HC Pardubice - Astra STD
26 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Prostějov - Hustopeče
23 : 32
video
online
V. Meziříčí - Bohunice
26 : 34
video
online
H.Brod - Zlín
30 : 29
video
online
Maloměřice - Sokolnice
34 : 29
video
online
SK Kuřim - Ivančice
31 : 33
video
online
Juliánov - Telnice
30 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
17
2
3
747 : 607
36
2
Maloměřice
22
16
1
5
687 : 623
33
3
Ivančice
22
15
2
5
606 : 533
32
4
Hustopeče
22
13
4
5
680 : 581
28
5
Sokolnice
22
10
2
10
568 : 602
22
6
SK Kuřim
22
10
0
12
666 : 686
20
7
H.Brod
22
9
2
11
574 : 632
20
8
Bohunice
22
7
4
11
566 : 584
18
9
V. Meziříčí
22
8
2
12
612 : 596
18
10
Prostějov
22
7
1
14
591 : 668
15
11
Telnice
22
5
2
15
620 : 705
12
12
Juliánov
22
4
0
18
553 : 653
8
Tabulka střelců
Jan Kupa
Sokol Telnice
185
Jakub Vraný
Tatran Bohunice
149
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
133
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
Sokol Telnice
74
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
37
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Chlubna
TJ Sokol Velké Meziříčí
60
Stanislav Večeřa
HK Ivančice
52
Pavel Kříbala
TJ Sokol Velké Meziříčí
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.