Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jiří Semerád
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.2. 15:30
AC067
Ledeč n.S. - Praha 4
24 : 29
2.liga mužů SVČ
1.5. 17:00
AD124
1.HC Pardubice - Most
36 : 10
9.4. 10:00
AD109
Náchod "B" - Kolín
21 : 24
5.3. 17:00
AD087
TJ Sokol Bělá - Náchod "B"
31 : 22
27.2. 17:00
AD084
1.HC Pardubice - Ústí n.L.
33 : 30
12.2. 12:00
AD067
Kolín - Dukla jun.
21 : 23
11.12. 10:00
AD065
Náchod "B" - Jablonec
17 : 24
27.11. 10:00
AD054
Náchod "B" - Louny
18 : 28
14.11. 16:30
AD038
Ml. Boleslav - Most
30 : 21
31.10. 17:00
AD057
Jablonec - S.Vršovice
18 : 21
16.10. 10:00
AD021
Náchod "B" - TJ Sokol Bělá
30 : 23
9.10. 17:00
AD017
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
24 : 21
25.9. 17:00
AD002
Jablonec - Louny
22 : 24
2.liga mužů JM
5.12. 17:00
AE055
H.Brod - Bohunice
22 : 22
1.liga starších dorostenců
27.11. 15:00
AG054
Náchod - Zubří
21 : 30
20.11. 16:00
AG048
Jičín - Frýdek-Místek
26 : 17
16.10. 15:00
AG021
Náchod - Talent Plzeň
31 : 35
2.liga starších dorostenců Č
7.11. 13:30
AH035
TJ Kutná Hora - Ml.Boleslav
18 : 31
24.10. 11:00
AH030
Chrudim - Chodov
18 : 31
1.liga mladších dorostenců Č
9.4. 12:30
AJ109
Náchod - Č.Budějovice
31 : 34
11.12. 12:30
AJ065
Náchod - Kobylisy
32 : 24
27.11. 12:30
AJ054
Náchod - Louny
28 : 32
16.10. 12:30
AJ021
Náchod - Talent Plzeň
34 : 30
2.liga mladších dorostenců Č
8.5. 10:00
AL129
Úvaly - Chrudim
27 : 20
1.5. 14:45
AL124
Chrudim - Třeboň
23 : 20
16.4. 18:00
AL119
Zruč n.S. - Vršovice B
36 : 22
31.10. 15:00
AL057
Jablonec - Vršovice B
24 : 20
Český pohár mužů
19.9. 17:00
AN040
1.HC Pardubice - Šumperk
24 : 29
5.9. 10:30
AN013
Kutná Hora - Ledeč n.S.
20 : 32
2.liga žen Č
1.5. 09:30
AS117
1.HC Pardubice - Astra STD
26 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 7-12 - 10. kolo - výsledky
video
online
Jičín - Kopřivnice
29 : 28
video
online
Brno - Třeboň
31 : 26
video
online
Frýdek-Místek - Přerov
32 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
20
13
3
4
590 : 517
29
2
Frýdek-Místek
20
10
0
10
593 : 558
20
3
Přerov
20
9
1
10
561 : 571
19
4
Třeboň
20
9
0
11
519 : 545
18
5
Brno
20
8
1
11
583 : 625
17
6
Kopřivnice
20
8
1
11
550 : 580
17
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.