Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jiří Semerád
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.2. 15:30
AC067
Ledeč n.S. - Praha 4
24 : 29
2.liga mužů SVČ
1.5. 17:00
AD124
1.HC Pardubice - Most
36 : 10
9.4. 10:00
AD109
Náchod "B" - Kolín
21 : 24
5.3. 17:00
AD087
TJ Sokol Bělá - Náchod "B"
31 : 22
27.2. 17:00
AD084
1.HC Pardubice - Ústí n.L.
33 : 30
12.2. 12:00
AD067
Kolín - Dukla jun.
21 : 23
11.12. 10:00
AD065
Náchod "B" - Jablonec
17 : 24
27.11. 10:00
AD054
Náchod "B" - Louny
18 : 28
14.11. 16:30
AD038
Ml. Boleslav - Most
30 : 21
31.10. 17:00
AD057
Jablonec - S.Vršovice
18 : 21
16.10. 10:00
AD021
Náchod "B" - TJ Sokol Bělá
30 : 23
9.10. 17:00
AD017
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
24 : 21
25.9. 17:00
AD002
Jablonec - Louny
22 : 24
2.liga mužů JM
5.12. 17:00
AE055
H.Brod - Bohunice
22 : 22
1.liga starších dorostenců
27.11. 15:00
AG054
Náchod - Zubří
21 : 30
20.11. 16:00
AG048
Jičín - Frýdek-Místek
26 : 17
16.10. 15:00
AG021
Náchod - Talent Plzeň
31 : 35
2.liga starších dorostenců Č
7.11. 13:30
AH035
TJ Kutná Hora - Ml.Boleslav
18 : 31
24.10. 11:00
AH030
Chrudim - Chodov
18 : 31
1.liga mladších dorostenců Č
9.4. 12:30
AJ109
Náchod - Č.Budějovice
31 : 34
11.12. 12:30
AJ065
Náchod - Kobylisy
32 : 24
27.11. 12:30
AJ054
Náchod - Louny
28 : 32
16.10. 12:30
AJ021
Náchod - Talent Plzeň
34 : 30
2.liga mladších dorostenců Č
8.5. 10:00
AL129
Úvaly - Chrudim
27 : 20
1.5. 14:45
AL124
Chrudim - Třeboň
23 : 20
16.4. 18:00
AL119
Zruč n.S. - Vršovice B
36 : 22
31.10. 15:00
AL057
Jablonec - Vršovice B
24 : 20
Český pohár mužů
19.9. 17:00
AN040
1.HC Pardubice - Šumperk
24 : 29
5.9. 10:30
AN013
Kutná Hora - Ledeč n.S.
20 : 32
2.liga žen Č
1.5. 09:30
AS117
1.HC Pardubice - Astra STD
26 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Lovosice A - Ostrava A
16 : 20
video
online
Talent A - Strakonice A
24 : 18
video
online
Talent A - Lovosice A
19 : 16
video
online
Strakonice A - Ostrava A
23 : 24
video
online
Ostrava A - Talent A
21 : 20
video
online
Lovosice A - Strakonice A
22 : 14
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.