Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Zdeněk Tůma
Mateřský klub
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.1.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
19.2. 13:30
AH078
TJ Kutná Hora - L.Vršovice
17 : 31
2.liga mladších dorostenců Č
20.3. 10:00
AL093
Zruč n.S. - D.Králové
35 : 29
18.2. 19:00
AL067
Ledeč n.S. - Zruč n.S.
25 : 39
24.11. 17:30
AL049
D.Králové - Ledeč n.S.
36 : 28
6.11. 10:00
AL034
Zruč n.S. - TJ košutka
38 : 24
Český pohár mužů
4.9. 15:00
AN016
H.Brod - 1.HC Pardubice
14 : 22
2.liga žen Č
17.4. 16:40
AS114
Pardubice - S.Vršovice
29 : 16
21.11. 16:50
AS060
Pardubice - Strakonice
32 : 11
21.11. 15:00
AS058
1.HC Pardubice - J.Hradec STD
19 : 19
23.10. 17:00
AS036
1.HC Pardubice - S.Vršovice
23 : 37
1.liga mladších dorostenek Č
17.4. 15:00
AW114
Pardubice - S.Vršovice
27 : 24
19.2. 11:00
AW067
KF Ledeč n. S. - Písek
16 : 36
21.11. 18:30
AW060
Pardubice - H.Brod
18 : 31
9.10. 11:00
AW019
KF Ledeč n. S. - J.Hradec
21 : 20
Oblastní přebor - muži
7.11. 11:00
IA010
1.HC Pardubice "B" - Turnov
17 : 20
Oblastní přebor - starší žáci
7.11. 10:00
IC011
Pardubice - Turnov
46 : 4
Oblastní přebor - mladší žáci
9.10. 09:30
ID008
KF Ledeč n. S. - Jičín
9 : 23
Kalendář
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.