Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Zdeněk Tůma
Mateřský klub
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.1.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
19.2. 13:30
AH078
TJ Kutná Hora - L.Vršovice
17 : 31
2.liga mladších dorostenců Č
20.3. 10:00
AL093
Zruč n.S. - D.Králové
35 : 29
18.2. 19:00
AL067
Ledeč n.S. - Zruč n.S.
25 : 39
24.11. 17:30
AL049
D.Králové - Ledeč n.S.
36 : 28
6.11. 10:00
AL034
Zruč n.S. - TJ košutka
38 : 24
Český pohár mužů
4.9. 15:00
AN016
H.Brod - 1.HC Pardubice
14 : 22
2.liga žen Č
17.4. 16:40
AS114
Pardubice - S.Vršovice
29 : 16
21.11. 16:50
AS060
Pardubice - Strakonice
32 : 11
21.11. 15:00
AS058
1.HC Pardubice - J.Hradec STD
19 : 19
23.10. 17:00
AS036
1.HC Pardubice - S.Vršovice
23 : 37
1.liga mladších dorostenek Č
17.4. 15:00
AW114
Pardubice - S.Vršovice
27 : 24
19.2. 11:00
AW067
KF Ledeč n. S. - Písek
16 : 36
21.11. 18:30
AW060
Pardubice - H.Brod
18 : 31
9.10. 11:00
AW019
KF Ledeč n. S. - J.Hradec
21 : 20
Oblastní přebor - muži
7.11. 11:00
IA010
1.HC Pardubice "B" - Turnov
17 : 20
Oblastní přebor - starší žáci
7.11. 10:00
IC011
Pardubice - Turnov
46 : 4
Oblastní přebor - mladší žáci
9.10. 09:30
ID008
KF Ledeč n. S. - Jičín
9 : 23
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.