Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavel Malinek
Mateřský klub
Sportovní klub Droždín
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců M
30.4. 09:00
AM122
HK Ivančice - Velké Meziříčí
27 : 26
16.4. 09:00
AM119
Velké Meziříčí - V. Bystřice
24 : 27
27.3. 09:00
AM102
Napajedla - Sokolnice
23 : 24
12.12. 12:30
AM064
V. Bystřice - Sokolnice
41 : 15
2.liga žen M
6.3. 15:00
AT080
Kunovice - Bohunice
26 : 22
13.2. 17:00
AT065
Olomouc - Veselí B
34 : 22
1.liga mladších dorostenek M
16.4. 11:00
AX114
V. Meziříčí - Otrokovice
21 : 36
16.10. 15:00
AX025
Bohunice - Zlín
26 : 26
Český pohár žen
2.9. 18:00
AY009
HSK Vlčnov - Kunovice
23 : 24
Žákovská liga starších žaček
12.2. 15:00
AZ064
Zora Olomouc - Hlučín
30 : 15
12.2. 14:00
AZ063
Bohunice A - Karviná
24 : 12
12.2. 11:30
AZ061
Karviná - Zora Olomouc
12 : 28
12.2. 10:00
AZ060
Karviná - Hlučín
16 : 13
Jihomoravská liga mužů
30.4. 12:55
LA047
HK Ivančice B - SK Kuřim B
29 : 25
16.4. 17:00
LA090
V. Meziříčí B - HK Ivančice B
25 : 22
Jihomoravská liga st. žáků
16.10. 13:00
LF025
Bohunice - Újezd u Brna
51 : 30
Středomoravská liga muži
12.6. 10:30
OA128
Uničov - Žeravice
26 : 20
11.6. 10:30
OA067
Senice - Bystřice "B"
26 : 23
22.5. 10:30
OA114
Uničov - U.Hradiště
26 : 16
1.5. 15:15
OA093
Bystřice "B" - Uničov
28 : 28
10.4. 10:30
OA080
Bystřice "B" - Tatran Litovel B
30 : 26
9.4. 17:00
OA084
SK Velká Bystřice B - Žeravice
28 : 22
7.11. 16:00
OA059
U.Hradiště - Žeravice
21 : 21
24.10. 10:30
OA046
Dřevohostice - Žeravice
18 : 12
10.10. 10:30
OA035
Dřevohostice - Uničov
29 : 17
9.10. 00:00
OA032
SK Velká Bystřice B - Zlín B
29 : 34
2.10. 16:00
OA029
Žeravice - Zlín B
28 : 23
19.9. 10:30
OA013
Dřevohostice - Senice
20 : 17
18.9. 16:00
OA018
Žeravice - SK Velká Bystřice B
20 : 27
12.9. 10:30
OA012
Bystřice "B" - Dřevohostice
28 : 21
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Frýdek-Místek - Ostrava
29 : 21
video
online
Brno - Zlín
34 : 19
video
online
Prostějov - Kopřivnice
19 : 40
video
online
Maloměřice - N.Veselí
22 : 25
video
online
Karviná - Hranice
40 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
20
17
2
1
719 : 454
36
2
Kopřivnice
20
17
1
2
666 : 436
35
3
Karviná
20
17
0
3
676 : 361
34
4
Frýdek-Místek
20
12
1
7
568 : 496
23
5
N.Veselí
20
10
2
8
551 : 533
22
6
Ostrava
20
10
1
9
594 : 577
21
7
Hranice
20
7
0
13
521 : 603
12
8
Brno
20
5
2
13
525 : 658
12
9
Zlín
20
5
0
15
443 : 627
10
10
Prostějov
20
3
0
17
511 : 789
6
11
Maloměřice
20
2
1
17
409 : 649
5
Tabulka střelců
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
143
Ondřej Němec
Sokol Nové Veselí
137
Jan Ipser
SHC Maloměřice
128
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Ipser
SHC Maloměřice
30
David Nečas
Sokol Nové Veselí
25
Jiří Užek
HCB Karviná
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Uhříček
HC Zlín
54
Štěpán Palej
SKP Frýdek-Místek
50
Matouš Baloga
Sokol Ostrava
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.