Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Jan Růžička
Sokol II.Prostějov
60
Josef Buriánek
Sokol II.Prostějov
60
Martin Carbol
HCB Karviná
58
Radek Samek
SKP Frýdek-Místek
57
Jakub Gasior
HCB Karviná
57
Kryštof Dopita
Sokol II.Prostějov
57
Roman Fila
KH Kopřivnice
52
Jan Smékal
TJ Cement Hranice
51
Nikolas Moj
HCB Karviná
51
Vítek Černý
HK Královo Pole
51
Jan Ličman
TJ Cement Hranice
49
Jakub Holínka
HK Královo Pole
49
Tomáš Mlotek
HCB Karviná
48
Jakub Šenkyřík
HK Královo Pole
47
Radek Chlebek
SKP Frýdek-Místek
46
Adam Borys
HCB Karviná
46
Jan Zahradníček
HC Zubří
45
Adam Tichý
HCB Karviná
44
Matěj Karban
KH Kopřivnice
44
Patrik Fulnek
KH Kopřivnice
42
Vojtěch Tříska
Sokol Ostrava
41
Jiří Hodulík
HCB Karviná
41
Jan Hanus
KH Kopřivnice
41
Adam Sládek
SHC Maloměřice
40
Lukáš Vančo
HCB Karviná
38
Marián Janoš
Sokol Ostrava
37
Daniel Burget
HK Královo Pole
37
Marek Roško
SKP Frýdek-Místek
36
Pavel Červenka
HK Královo Pole
36
Dominik Lukács
HCB Karviná
35
David Melichar
Sokol Nové Veselí
34
Milan Bohuš
TJ Cement Hranice
34
Marek Večerka
TJ Cement Hranice
33
Štěpán Šůstek
Sokol Nové Veselí
31
Petr Koutník
TJ Cement Hranice
31
David Dukát
HC Zubří
31
Václav Tížek
KH Kopřivnice
30
Michal Krpelík
KH Kopřivnice
29
Jakub Krajňanský
HC Zlín
29
Martin Jirák
SHC Maloměřice
29
Zpět
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Frýdek-Místek - Ostrava
29 : 21
video
online
Brno - Zlín
34 : 19
video
online
Prostějov - Kopřivnice
19 : 40
video
online
Maloměřice - N.Veselí
22 : 25
video
online
Karviná - Hranice
40 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
20
17
2
1
719 : 454
36
2
Kopřivnice
20
17
1
2
666 : 436
35
3
Karviná
20
17
0
3
676 : 361
34
4
Frýdek-Místek
20
12
1
7
568 : 496
23
5
N.Veselí
20
10
2
8
551 : 533
22
6
Ostrava
20
10
1
9
594 : 577
21
7
Hranice
20
7
0
13
521 : 603
12
8
Brno
20
5
2
13
525 : 658
12
9
Zlín
20
5
0
15
443 : 627
10
10
Prostějov
20
3
0
17
511 : 789
6
11
Maloměřice
20
2
1
17
409 : 649
5
Tabulka střelců
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
143
Ondřej Němec
Sokol Nové Veselí
137
Jan Ipser
SHC Maloměřice
128
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Ipser
SHC Maloměřice
30
David Nečas
Sokol Nové Veselí
25
Jiří Užek
HCB Karviná
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Uhříček
HC Zlín
54
Štěpán Palej
SKP Frýdek-Místek
50
Matouš Baloga
Sokol Ostrava
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.